SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile na rękę? Zarobki instruktora pływania

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Elo!! Jestem ciekaw ile zarabia instruktor pływania? Ile bierze za godzinę na rękę? Proszę o sprawdzone informacje, najlepiej jak się wypowiedzą osoby, które pracują lub pracowały jako nauczyciel pływania.
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
300 zl masz za 3x w tygodniu po godzine zajec. jesli bedziesz robil jako ratownik to raczej wiecej niz 3 godziny tygodniowo, wiec moze wtedy uda ci sie wyciagnac 1200; ]

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9
Ja biorę obecnie 120 zł za indywidualną lekcję z dorosłym, dla dzieci 100 zł, a dla grupowych, to jakoś indywidualnie ustalamy, ze zniżką, najczęściej są to grupki 2-3 osoby i wtedy po 80 zł płacą. Generalnie można się z tego utrzymać, jak połapiesz klientów i masz dobre podejście. Ja kurs instruktora robiłem na platformie PAKIS kilka miesięcy temu i od momentu uzyskania certyfikatu, z polecenia mam klientów cały czas. Głównie dzieci, ale często też ich rodzice przychodzą na zajęcia indywidualnie. Także jeżeli jeszcze nie robiłeś kursu, to polecam, fajna praca, a certyfikat możesz otrzymać po kursie online, ucząc się w wolnych chwilach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieg na 100m. Jakie odżywki stosować ?

Następny temat

Ćwiczymy razem wyskok! - ukladamy/poprawiamy plany, odpowiadamy na wasze pytania

WHEY premium