SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile można mieć "fal" na brzuchu???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Witam wszystkich!
Oglądając zdjęcia kulturystów często zastanawiam się dlaczego jedni mają kaloryfer czterożeberkowy, inni sześcio a o ile się nie mylę kiedyś widziałem osiem brzuzd na brzuchu(chyba, że wzrok mi się ***ie...)? Zauważyłem, że zawodowi kulturyści mają z reguły cztery maksymalnie wypasione bruzdy a mocno wyrzeźbieni amatorzy po 6 ale cieńszych "falek". Jednym słowem: ile bruzd można wytworzyć i od czego to zależy??? Ja wolałby mieć 6 ale cieńszych, jak do tego dojść???

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
No coz niestety ale kazdy z ludzi ma 8 kawalkow miesni prostych brzucha (4po lewej stronie i 4 po prawej)i wiecej nie ma.No chyba ze jest totalnym genetycznym wyjatkiej jak tacy co maja organy poprzestawiane. Ten najbardziej widoczne to 6 gornych potoczny "sixpack". u tego goscia na zdjeciu tez widac 8 kratek po prosty przerwa miedzi najnizszymi prostymi a wyzszymi jest niewielka i tyle.tak wiec zycze kazdemu z was zeby uwidocznil swoje 8 kratek.

pozdrofka
Lukx
http://lukx.cnet.pl

Zmieniony przez - lukx w dniu 2002-01-19 10:25:37

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wzrok cie nie myli.. ja juz powoli mam wyodrebnione 8 "klocuszkow" na brzuchu... co prawda nierownomiernie ale zawsze 8...6 nad pepkiem i 2 pod pepkiem... moj kumpel ma spoko 8 i rowek po srodku az na sam dol...ja robie trisety... najpierw brzyszki z napieciem i przytrzymaniem 3 sek. w gornym polozeniu.. potem podnoszenie kolac do klatki w zwisie i przytrzymanie 3 sek na gorze... potem takie bujanie na boki w staniu (szeroki rozkrok) z obciazeniem w jednej rece a potem w drugiej.. takich trisetow robie 2 na pocztku treningu.. pap a

"name means nothing on the battlefiled"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Ale dlaczego kulturyści przeważnie mają po 4 wielkie l;ocea nie 8???

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze te miesnie im sie zrastaja i lacza... jak np na barkach... na poczatku sa takie osobne glowy na gorze widoczne a potem wszystko sie laczy w jedna mase.. moze tak samo jest na brzuchu... a moze to genetyka?? nie mam pojecia.. pa pa

"name means nothing on the battlefiled"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
A ja uwazam ze 6 zeberek grubych jest najoptymalniejsze.
Polecam spiecia z roznym ugieciem nog, podnoszenie kolan w zwisie, maszyne, bujanie sie na boki i uginanie pochylanie sie w kleczeniu na wyciagu

Pozdrawiam

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
a niektórzy mają jedną, ale za to duuużą falę...

A swoją drogą ciekawe macie mięśnie, jeśli macie 8 fal - ja mam 4 - 3 nad pępkiem i 1 pod. I jakbym nie wymacywał nie ma szans żeby było więcej

Zmieniony przez - macciej w dniu 2002-01-15 18:06:45

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi chodzi o to ze mam na gorze 6 klockow - po 3 po kazdej stronie (lewa prawa) a na dole (pod pepkiem) dwa - z lewej i prawej... tyle...

"name means nothing on the battlefiled"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
no to masz jak ja

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
To zalezy od genetyki np.Boyer Coe miał jeden mięsień na brzuchu -po prostu taki sie urodził a za to za***isty biceps.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 223 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7030


To wlasnie ten jeden miesien :)

"Life is brutal and full of zasadzkas"

Ich bin gegen den Krieg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6210
sorry , ja widziałem inne zdjecie na którym ten facet ma jeden zlany mięsień !!!!

marcopolo

marcopolo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła klatki

Następny temat

plan da poczatkujacego na mase :-)))

WHEY premium