SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kosztuje karnet na Twojej silowni ???

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie jest tak:
pojedynczy - 6zl
2xtyg - 40zl
3xtyg - 45zl
4xtyg - 50zl
full - 55zl

Osoby ponizej 18 roku zycia maja 5zl ulgi
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 18
U mnie tylko 80zl/miesiąc. Cena nie wygórowana bo i siłownia należy do tych bardziej 'piwnicznych'.

-To wojna?-zapytał
-Ależ nie, to nasze życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 583 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6749
60 zł - bez ograniczeć a jednorazowe chyba 10 zł

"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
38 zl na miesiac 3 razy w tygodniu ale i tak kazdy chodzi 4 razy bo nikt nieliczy:]a siłownia bardzo na poziomie i nowy sprzęt cwiczy tam takze grzegorz ozga mistrz polski do 85 kg o ile sie niemyle:]

forsuj mięsnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7893
tzn pomylilem sie 32 zl nie 38

forsuj mięsnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3093
juz byly takie posty

a wogule to i tak wszędzie za drogo, rząd powinien dopłacac do interesu a niestety siłownia nie jest traktowana tak jakby to byl sport. Uczniowie by wchodzili za symboliczną złotówke a na razie wchodze za symboliczne euro i ****a nie opłaca mi sie zap*****lac 20 minut na rowerze zeby ****a cwiczyc, męczyc sie i jeszcze za to płacic. I jeszcze na diete ****a. A jak do tego dodac ceny odzywek to mnie ciągnie zeby isc pod kosciol.

A wogule to mozemy taką akcje zrobic protestacyjną na wiejskiej moze cos wywalczymy np dodatek pielęgnacyjny dla ludzi po czterdziestce w bicepsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
psyhu nie no to zes koles wykulal moze wszystko za darmo nam beda dawac a my bedziemy lezec i sie byczyc bo jak to rzad powinien dac...czlowieku zastanow sie co ty piszesz...nie rozumiem ludzi ktorzy tak mysla / wybacz wyrazilem swoje zdanie naprawde mnie to rozwala jak ktos pisze takie rzeczy.

Co do tematu:

43 zl - bez natryskow to trzeba oplacac sobie osobno ( 2zl )/jednorazowo i dobrze ze nie jest to wliczone w karnet bo nie kazdy mieszka 10 km od silowni i nie musi placic za taka usluge jak sie przejdzie przez ulice i sie wykapie w domku Zreszta z tego co wiem silownie przenosza mi od wrzesnia bedzie tansze wszystko + basen wliczony w cenie karnetu
Dla kobiet bodajrze 23 zl karnet, jednorazowy wstep 3 zl.
Dla facetow jak juz pisalem 43 zl karnet, jednorazowy wstep 5 zl.
Chodzic mozna bez ograniczen i siedziec ile sie chce no i klachac z kolegami

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-08-09 18:52:24

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
na miech 6 dych , jedno wejscie 7 zeta

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4178
12 wejść 35zł
16 wejść 39zł
full wejść 45zł
Tak było do wakacji teraz jest remont i nie wiem jak będzie.
A teraz chodzę na siłownie gdzie 5 wejść 20zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podobnie tylko po 5 zł drożej ,ale prysznice w cenie (można lać ile się chce) i wieża do grania i klimatyzacja i sprzętu od zarąbania. Siłownia jest roczna, sprzęty jak nówki, może ćwiczyć coś około 30osób naraz. Uważam że jak zapłacę 45zł na miesiąc i mogę iść tam 16 razy, siedzieć ile chcę, ćwiczyć na najlepszym profesjonalnym sprzęcie i wykąpać się i przebrać jak człowiek warto za tę cenę. A jak mam zapłacić za 16 sesji po 1,5 godz. w ciemnej szopce bez prysznica po złotówce każdorazowo i czekać jak kowalski sprzęt rozwali się i linka od wyciągu przerżnie mi jaja to wole te 3 dychy wywalić więcej i wyjdzie ekonomiczniej. Dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3093
zyz: ja musze zap*****lac 2 dni w supermarkecie zeby sobie kupic karnet na siłownie więc nie mow mi ze ****a mam nie myslec tak jak mysle.

a poza tym to rząd dopłaca do wielu dziedzin sportu: piłka nozna (kluby piłkarskie dla młodzików), atletyka, siatka itd. Może nie dopłaca wprost ale kluby nie muszą sie troszczyc o zapłacenie za czynsz i wode, prąd, kible. Za to płaci urząd miasta itd. A to juz duze wsparcie. Znam wielu ludzi którzy chodzil by na siłke gdyby tylko mieli kase:(

A moim skromnym zdaniem to wypowiadasz sie jak facet którego guwno obchodzi ze są tez biedniejsi. Tak jakby kasa przychodzila ci łatwo , a nie wszyscy tak mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
U mnie jednoroazowo 50 zl
A trzeba wykupic na rok i co miesiac 150+ czlonkostwo 100

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLSZTYN -> siłownie

Następny temat

Co byscie zrobili?

WHEY premium