SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Ile kcal na przytycie.

Wysłana -
Witam. Jak w temacie chcialbym sie poradzic w kwestii ile kcal powinienem dziennie spozywać, aby przytyć. Moj cel to 12 miesiecy 10 kg czyli powrot do starej wagi. Wypadek w pracy zabral mi kilka miesiecy z zycia i spory spadek wagi

Juz wczesniej sam sobie ustalilem dietę na 2500 kcal i w 3 miesiace przytylem okolo ponizej kilograma co mnie nie zadowala. Kiedys wazylem i wygladalem jak kazdy normalny chlopak a teraz tragediaaa... Deprecha w ch**. Chvialem brac koks ale po pierwsze nie znam sie na tym i wole zeby tak zostało.

Mam nadzieje ze pomozecie
23 lata
60...kg
178 cm
Do tej pory 2500 kcal
Praca pilarz norwegia duzo chodzenia ciezki teren czyli aktywnosc fizyczna powiedziałbym spora
Jezeli cos jeszcze bedzie trzeba to dopisze. Licze na pomoc. Dzieki
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nikt za Ciebie nie policzy zapotrzebowania musisz to zrobic saam
Jesli masa nie idzie tzn ze za malo kalorii
Wysłana -
Okej moze inaczej. Bardziej chodzi mi o zapotrzebowanie na wegle bialko i tluszcz. Kcal to zwieksze ale ile czego powinno byc to nie mam pojecia
Wysłana -
Białko 1,5 do 2 g na kg masy ciała, tłuszcze 1-1,5 g na kg masy ciała, reszta ww.
Wysłana -
deja vu
Białko 1,5 do 2 g na kg masy ciała, tłuszcze 1-1,5 g na kg masy ciała, reszta ww.
amen
Wysłana -
Skorzystaj z tego linku:
http://www.sfd.pl/-t276436.html - Wzór na zapotrzebowanie kaloryczne.
Wysłana -
Jak na 2500 nic nie idzie, ciężka praca do tego treningi to wskocz cobie na 3000
Wysłana -
Witaj,
Podbij kalorie minimum o 500 kalorie przytrzymaj przez 2 tygodnie jak nic nie pójdzie podbij dalej.
Pozdrawiam
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź