SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Ile kcal i jaka dieta na początek?

Wysłana -
Witam. Mam 25 lat, ważę 85kg, mam 195 wzrostu. Waga wydaje się mała, ale mam sporo odłożonego tłuszczu. Szczególnie na brzuchu (boczki), na udach i troszkę również na klatce piersiowej.

Moim celem jest pozbycie się tłuszczu, zwiększenie masy mięsniowej i siły.

Obliczyłem, że potrzebuję około 3150kcal dziennie. Od tego odejmuję 650kcal na redukcję (dziennie dużo chodzę + cardio).

Rozłożyłem to na 27% białka (170g), 33% tłuszczów (92g) i 40% wegli (250g).

Jakieś sugestie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie odejmuje się 650 tylko 300 kcal na początek. Zrób to porządnie, wrzuć obliczenia zapotrzebowania i ankietę działu. Makro rozkładamy 2 g białka na kg masy ciała, tłuszcze min 1 g, reszta ww.
Wysłana -
Wrzuć zdjęcie przodem najlepiej bo przy takim wzroscie z tą wagą nie wydaje mi się bys potrzebowal redukcji
Wysłana -
Wstaw zdjęcie sylwetki , ocenimy w jakim kierunku powinienes isc
Wysłana -
Moim celem jest pozbycie się tłuszczu, zwiększenie masy mięsniowej i siły. W jednym cyklu treningowym tego nie zrealizujesz
Wysłana -
Od chodzenia i cardio nikt jeszcze formy nie. zrobił. Do tego niezbędne są treningi silowe.
Wysłana -
Moją historia wygląda tak, że jakieś 3 lata temu kupiłem swój pierwszy samochód. Skończył się u mnie jakikolwiek ruch fizyczny + prawie fastfoody caly czas. Ważyłem 105kg.

Postanowiłem się wziąć za siebie, zrezygnowałem z fastfoodow, że słodyczy, dodałem spalacz + dużo ruchu i zrzuciłem 20kg w 5 miesięcy. I od tej pory nie mogę już nic z tym zrobić.

Wysłana -