SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Ile jesc? co robic? pomoze ktos

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 18
Płeć meżczyzna
Cel wzrost miesni
Waga 84
Wzrost 190
Poziom bf (zdjęcie poglądowe) 14.5-15.5
Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)
Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni) 3 razy w tygodniu
Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie
Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)
Stosowana lub planowana suplementacja
Wysłana -
Mam problem dotyczacy zywienia ile jesc na redukcji i czy wgle ja robic. Mam ok 15% bf i nwm czy robic mase dalej czy redukcje. Mase staralem sie robic ok 3 miesiace po nich przeszedlem na redukcje ale nwm czy w moim przpadku to byl dobry czas na to. staz ok 5 miesiecy. Zdj w lustrze jest na masie a na plazy redukcja. Duzo sie wlasnie nie zmienilo w wygladzie a waga przez chwile rosla na redukcji a teraz stoi i nie chudne.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dopiero zaczynasz taknaprawde mówiąc więc ok 200 kcal na plus dobry trening i powinno być ok
Wysłana -
Zapomnij narazie o redukcji tylko masuj .
Wysłana -
Co byś nie zrobił to będzie dobrze. Tobie trzeba systematycznych treningów i dobego odżywiania. Bilans może być lekko dodatni skoro ostatnie dwa miesiące dedykowałeś.
Wysłana -
Czyli jak cwicze ok 1-1.5 godz to spalam ok 1000kcal czyli musze spozywac 3200 kcal?
Wysłana -
i ile tak naprawde serii i powtorzen bedzie dla mnie najlepsze bo na masie robilem 5x5 a teraz 10x3
Wysłana -
Jak ćwiczysz 1-1.5h to na pewno nie spalasz 1000kcal :o max jakieś 300, przy Twoim poziomie bf i mięśni to może być nawet mniej. Jak wygląda Twój trening, fbw czy split?
Oblicz swoje dziennie zapotrzebowanie i dodaj do tego około 300 kcal, systematycznie trenuj i będzie dobrze.
Wysłana -
clavo800
Czyli jak cwicze ok 1-1.5 godz to spalam ok 1000kcal czyli musze spozywac 3200 kcal?

zaoomnij o takiej spalonej ilosci kalorii w Twoim przyoadku na tr silowym. mysle ze pulap ok 350-400kcal jest realny
Wysłana -
wylicz z tego ile potrzebuejsz http://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html 
Wysłana -
Wyliczyłem zapotrzebownie to norma u mnie jest ok 2100 a przy treningach 3000, gdzie ja na masie jadlem 3000 niecale bo nie moglem w siebie tyle wcisnac. A mój trening to fbw 10 powtorzen po 3 serie plan sakera i po kazdym cwiczeniu na dobitke 1 seria innego np. po wycisk. na plaskiej robie krzyzowanie na linkach

Zmieniony przez - clavo800 w dniu 2018-08-04 16:59:38
Wysłana -
Coś chyba kiepsko liczysz . Takie różnice 2000-3000??
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź