SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile jesc? co robic? pomoze ktos

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3911

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

meżczyzna

Cel

wzrost miesni

Waga

84

Wzrost

190

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14.5-15.5

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3 razy w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pewnie liczy 0 2000 i dodaje cobie te 1000 że niby spala tyle dodatkowo w treningowy

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2723
nie obliczalem wzorem, a jesli chodzi o diete to w dni bez treningowe powinno sie ucinnac kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Na pewnie nie okolice 1000 jak już to skromnie 150-200 kalorii, niektórzy jadą stałym bilansem



Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-08-04 18:00:51

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Wylicz więc prawidłowo zapotrzebowanie kaloryczne. Właśnie po to dostałes temat z wzorem aby z niego skorzystać. Ilość kcal codziennie taka sama.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2723
No wyliczalem tym wzorem i moze tyle wyszlo bo tam jeszcze sie dodaje calodzienne spalanie dodatkowe 500, tak samo wyszlo mi na pewnej stronie z kalkulatorem bmr no ale jadam 2300 jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2723
2300 w dni z treningiem i ucinac do 2000 w dnt czy jesc codziennie po 2300 i zmniejszac co tyzien kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2723
Jeszcze pytanie czy jak robie ciagle 3 serie po 10 powtorzen to bedzie ok na redu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
domer
Wylicz więc prawidłowo zapotrzebowanie kaloryczne. Właśnie po to dostałes temat z wzorem aby z niego skorzystać. Ilość kcal codziennie taka sama.


Domer Ci napisał, ze na początek stała kaloryczność, bez podziału na DT i DNT.

2300 to i tak mało

Edit: dramatycznie mało dla 18 latka o wzroście 190. Prędzej Ci taka dieta zaszkodzi, niż w czymkolwiek pomoże.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-08-05 16:47:52

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2723
To ja juz nie wiem ile mam jesc z tego co wynika to musze jesc ok 2500 2800 bo 3000 to za duzo a 2300 to za malo kurde liczylem ten zasrany bmr i mi wyszlo 3000 tylko ja tyle jadalem przy masie i widzialem ze jestem ulany dlatego przeszedlem na redu a teraz to ja sam nwm co mam robic, jak nrazie w ogole nie pomogliscie. Wiem tylko tyle ze mam miec bilans dodatni gdzie ja juz powinienem skonczyc ta redukcje bo zostalo mi z miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
TDEE = BMR + TEA + TEF + NEAT


Masz policzyc TDEE a nie BMR

BMR to tylko Podstawowa przemiana materii nie uwzględnaijaca pozostałych czynników wpływajacych na kaloryczność diety

Wklej te wyliczenia lepiej w tym temacie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny, masa

Następny temat

Easygainer i hardgainer to mit i chodzi tylko o apetyt?

WHEY premium