SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile godzin wykupić z trenerem personalnym, jeśli jestem zupełnie początkujący?

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 9266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1872
Ile, według was, powinienem wykupić godzin z trenerem, jeśli w przyszłości chciałbym samodzielnie chodzić na siłownię? Chodzi raczej o pokazanie jak działają sprzęty i jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.


Zmieniony przez - tomek977 w dniu 2017-08-01 11:09:33
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tygrys_85
Prawda. Znajdź mi fizjo, co poprawi Tobie MC lub przysiad... :)


Są tacy ale to wyjątki.

Chociaż tym powinien sie zając ogarnięty trener. Fizjo niech powie gdzie są przykurcze i słabe partie, problemy z aktywacją.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
realnie z 10h w mojej opinii by sie przydalo zeby nauczyc sie minimum podstaw

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Dokładnie 10h to powinno być takie minimum. Ale z drugiej strony. Tomq sam wiesz jak zaczynałeś. Nie było trenerów itd i też się zaczynało. Liczy się też chęć nauki samemu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12028 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
dokladnie:) jednak jak ma sie mozliwosci, to czemu nie skorzystac:)
ja jak zaczynalem to niemialem nawet dostepnu do neta hehe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Wiadome. Dostęp do trenera daje'szybszy' start

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777597
tomek977
Ile, według was, powinienem wykupić godzin z trenerem, jeśli w przyszłości chciałbym samodzielnie chodzić na siłownię? Chodzi raczej o pokazanie jak działają sprzęty i jak poprawnie wykonywać ćwiczenia.



Zmieniony przez - tomek977 w dniu 2017-08-01 11:09:33


Jak zaczynasz chodzić na siłownię to najpierw się zorientuj czy nie masz kogoś z obsługi siłowni ogarniętego co pokaże Ci technikę ćwiczeń.

A ile czasu to zależy od Ciebie jak szybko będziesz w stanie pojąć podstawy na siłowni

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Dokładnie. Pewnie 99% bywalców siłowni powie Tobie bez problemu co się z czym je. Oczywiście nadzór dobrego trenera jest jak najbardziej na plus. Jak dla mnie, to 2-3h wystarczają. Nie nauczysz się i tak prawidłowego ruchu, nawet jak weźmiesz 30h. Do tego po prostu potrzeba czasu. Ja trenuję z przerwami jakieś 12 lat i nadal łapię się na kaleczeniu techniki. Ostatnio okiełznanie butt winka zajęło mi 2 miesiące. Niby wiedziałem co robię źle, ale pod obciążeniem organizm wracał do starych schematów... Wcześniej z kolei butt winka nie robiłem...
...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Jak działać na maszynach dowiesz się równie dobrze z filmików na YouTube + z tych mini-instrukcji które są nalepione na każdym Hammerze/wyciągu, to nie fizyka kwantowa żeby nie opanować ściągania drążka wyciągu górnego;)

Trener pomoże przy wielostawach (drążek, wiosło, martwy, wycisk na klatę, wycisk stojąc, przysiad itd). Chodź osobiście zamiast płacić 150 zł za godzinę personalnego podczas którego dowiesz się jak uginać na bica sugeruję rozbić skarbonkę i iść do dobrego fizjo aby skorygował ewentualne przykurczem skurcze, wady postawy i inne deformacje. Bo jeśli jesteś powykręcanym Quasimodo bez mobilności i podstawowego rozciągnięcia to wybacz, ale żaden instruktor Ci nie pomoże

2,3 fizyty u fizjo, on Ci powie co z tobą nie tak i da ćwiczenia korygujące.


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-08-02 10:49:58

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wszystko można samemu ogarnąc lub wykupić prowadzenie online, gdzie zapłacisz kilka razy mniej a ogarnięty trener oceni technike za pomocą filmów.

Jeśli jednak masz pieniądze i dostęp do profesjonalisty to miesiąc współpracy by się przydał.



Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-08-02 11:24:46

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zauważyłem jednak, że wielu trenerów nie jest skłonnych przekazywać zbyt dużo wiedzy podopiecznym. Plus początkowe treningi najczęsciej odbywają się na maszynach. Technika takich ćwiczeń jest prosta jak budowa cepa i można to robić samemu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący z Wielkim problemem

Następny temat

Frankie NY objętość

WHEY premium