SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu potrzebuje DECA?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu potrzebuje DECA aby faktycznie zaczela dzialac w organizmie od momentu zastrzyku. Jezeli ten czas jest dluzszy niz 10 dni to czy CLOMID nie powininen byc podany pozniej niz 10 dni po ostatnim strzale???
Z gory dziekuje za rzeczowe odpowiedzi!

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9714
Wiesz jak koksy powinny byc brane pod okiem lekarza to nikt by niebral bo niestac ich by bylo na oplacenie go !! Ja bralem 11ml deki i niestety z niemoich przyczyn dopiero w poniedzialek bede mial clomid ( mialem miec go wczesniej) i minie mi chyba 3 tydzien od ostatniego strzalu i wychodzi na to ze jeszcze zostal mi tydzien cyklu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1631 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24672
Clomid powinien byc podany 10 dni po ostatnim strzale.

Troche metki dla sylwetki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK. Ale po co brac Clomid jesli nandrolon jeszcze aktywnie dziala w organizmie? Czy CLOMID nie powinien byc brany w momencie gdy substancja przestaje dzialac - wtedy pobudzamy przysadke do pracy ponownej? Poza tym moje pytanie: po jakim czasie zaczyna dzialac DECA ??

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
racja - jesli zostanie podany za wczesnie to nie zadziala jak powinien chyba ze odpowiednio zwiekszy sie jego dawke.
a co do deki to zalezy w jakich ilosciach byla brana - ale cl. max 2 tyg po.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
BIG - deca brana w ml/tydzien
2-3-3-4-4-3-3-2

aktualnie jestem w 2 tygodniu brania
ile dni po ostatnim strzale zapodac CLOMID??
dodam, ze do tego jeszce dochodzi 20 winek branych tak, ze ostni strzal deki pokrywa sie z ostatnim strzalem wina (wino co 2 dzien)
tak wlasnie mi sie wydawalo, ze 10 dni prrzerwy to troszke za malo? proponujesz 14?

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9712
oooo widze ze judki chca na sile "puchnac" , w sumie nie dziwie sie jakbym caly czas po glowie dostawal to tez bym sie odkrecil...Ale pamietaj ze i tak ci to nic nie da.....

Pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieciak, rozluzniles mnie...
Chcialbym Ci przypomniec, ze to jest dzial DOPING a nie KIBICE, wiec wypowiadaj sie rzeczowo i na temat. Jezeli chcesz "porozmawiac" o kibicowaniu to zapraszam Cie na moje osiedle (OŚWIECENIA, KRAKÓW) albo wpadnij na silownie (STALOWE w NOWEJ HUCIE).
Rowniez pozdrawiam!

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
.

Nigdy niemów nigdy!

Zmieniony przez - MANIAC GYM w dniu 2003-05-03 17:06:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1964 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 31311
mako 2 tyg bedzie ok. tyle ze z winem bym pojechal jeszcze z tydzien po ost. deka.

____________________
The NOTORIOUS B.I.G.

______________________
The FAT BASTARD B.I.G.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki BIG.
Doloze jeszcze 3 strzaly wina i akurat skoncze winko ok. tygodnia po dece.

..::MAKO::..
TOP MASS BOYZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
...juz nic

Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2003-05-04 11:37:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol-jak dieta??

Następny temat

Sustanon - help

Wiecej