SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Ile cukrow w diecie dziennie max na dirty bulking?

Wysłana -
Gats 2
Mistrzu, żeby chociaż sylwetka tych jutuberów szła za ich wiedzą... A brudna masa może z czasem spowodować insulinooporność

https://veganisland.pl/flapjack-czyli-przepis-na-angielski-batonik-owsiankowy/ - zaj**iste i zdrowe, 3x lepsze niż kupne ciastka. I nie musisz walić margaryny ani mąkiDzieki za chęć pomocy ale na takie cos tez nie mam czasu zeby robic. Chodzi mi o cos prostego np. Czy mozna 300g ryzu z dzemem a potem ok. 300 gram makaronu z mlekiem? Później 300g pieczywa itp. Tak o sobie podbijać kalorie i wegle i masa pojdzie? Czy jakies latwe sposoby znacie?
Wysłana -
anubis84
Ja obecniechyba z pół kg cukru wcinam, jak sobie podliczyłem, prawie cały dzien na dworzu, upał no i lecą izotoniki, jakaścolka itp. Osttanio podliczyłem to mi z samych napojów 400g cukru wyszło


Mowisz poważnie czy sarkazm? :) mam pytanie czy można tak podbijac kalorie jak napisalem post wcześniej? Np. Makaron z mlekiem 300g, ryz 300g z dzemem, pieczywo 300gram itp.? Czy znasz/znacie jakis prostszy sposob?
Wysłana -
takie podejscie doprowadzi Cie do zaburzen metabolicznych, przyblizy do cukrzycy II typu i pare innych ciekawych historii
Wysłana -
Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów
Wysłana -
Ale ja nie podbijam kalorii, przez tydzien mam jeszcze taki okres co non stop na dworzu musze przebywać, a potem powrót do trzymania miski ,nie to ze cały czas tak jest u mnie.
Wysłana -
Nie bardzo rozumiem, czego od nas oczekujesz. Że przytakniemy Ci jedzenie syfu? Chcesz to jeszcze i sprawdź na sobie jakie będą efekty.
Wysłana -
Miksuj ryż z odżywą i owocami
Ryż z masą kajmakową/syropem klonowym
Tłuste, sycące zupy - lepiej wchodzą niż suchy ryż z mięsem

Zrobisz jak uważasz, sam poobserwujesz efekty. Ja już wyrosłem z myślenia że słodyczami nabiję dobrej jakościowo masy ;)
Wysłana -
jedyny słuszny aspekt jedzenia cukru w czystej postaci widzę wtedy gdybyś nwm biegał dziennie maratony albo jezdził na rowerze po 100-200km. Jednak to co dałes czyli pieczywo w tym wypadku pełnoziarniste, mleko, makaron również pełnoziarnisty jak najbarziej mozna dac jako podbicie makro i nic sie nie stanie. Byleby to nie były batony, cukier biały ogólnie unikać syfu. Mozna fajnie podbijac kcal zdrowymi produktami. Suszone owoce ale te bez dodatku cukru. Spróbwać można tez orzechów, maseł z róznego rodzaju orzechów itp. Jest wiele zdrowych produktów które fajnie podbiją kcal. Oczywiscie jestem też za tym zeby syf w diecie co jakiś czas był bo przecież jesteśmy tylko ludzmi i nieraz potrzebujemy zjeśc lody czy jakieś dobre ciacho w ogromnej ilości.
Wysłana -
Antos098
Masa pójdzie jak w końcu zaczniesz wchłaniać, a nie wysrywać. W dużym skrócie
Musisz naprawić metabolizm tłuszczów, co wiążę się równocześnie z uregulowaniem metabolizmu cukrów


A jak naprawic metabolizm tłuszczów? Jesc duzo tluszczu? Majonez do bulek itp? Czy jak? Pozdrawiam
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź