SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile bialka???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 16 lat. Waze 75kg, mam lekka nadwage. Pakuje od jakis 3 miechow. Zaczalem brac kreatyne 3xdziennie. Przed treningiem i po treningu biore 2 czubate lyzki stolowe odzywki bialkowej "PowerPlay" 96% razem z Kreatyna. Czy nie bore za duzo bialka??? Czy to mi nie zaszkodzi???

Pozdrowienia dla Pakerów
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie bierz białka przed treningiem i po tylko przed snem. Przed treningiem i po najlepiej dostarczyć trochę węglowodanów (isostar, owoce). Jeżeli cię na to stać to dodaj do kreatyny HMB. Pomoże ci to zredukować tkankę tłuszczową.

EAGLE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam 16 lat i 85 kg , to też chyba nadwaga? wystarczy przestać jesć węglowodany i momentalnie chudniesz ok 0,5 kg dziennie (jeżeli całkowicie odrzucisz węglowodany : chodzi mi o chleb ziemniaki owoce, należy odrzucić też napoje)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co nalezy jesc (tesh zem troszku zgrubl przez wakacje ale za to mam wiecej w lapie )))? Ryz bedzie ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rady ty lepiej się nie odchudzaj bo możesz stracić siłe. Patrzałem w twój profil i 60 kg na klate to trochę mało jak na twój wzrost i wagę. Spróbuj odżywek (HMB z Karnityną i jak masz kasę to kreatyna). Zredukujesz w ten sposób tłuszcz i zdobędziesz siłę. Rób też aeroby, ale węglowodanów jedz dużo bo nie będziesz miał enegii na trening.

EAGLE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
...a jak nie masz kasy to poprostu zeby nie stracic sily cwicz wpi*****j wiecej bialka i troche ogranicz weglowodany i wiadomo tluszcze do tego powinienes troche wiecej aerobow uprawiac (wiesz bieganie, skakanka:), rowerek i te sprawy) a na pewno zrzucisz pare kilo sadla
pozdrawiam

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie, to sadelko nie jest az tak duzym problemem, mam boeiwm potezna budowe, 1.80 wzrostu. Odkad pakuje przybralem na masie miesni, ale stracilem na wadze, wiec raczej dieta nie jest az tak bardzo potrzebna. A oprocz pakownia codziennie biegam i czuje sie swietnie )

Pozdrowienia dla Pakerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2761
przy 180cm to 75 jest ok

kubol

Andrzej lepper rules

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OLIMP TOP MASS

Następny temat

Dibencozide Magnum

Wiecej