SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile białka, węgli i tłuszczy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Moja waga to 95 kg i 183cm wzrostu. Chciałbym się dowiedzieć ile dziennie powinienem zjadać białka węgli i tłuszczy przy mojej wadze w cyklu na mase. Nie chce się jednak bardziej otłuszczać bo troszke jestem zalany ale nie jestem jakimś grubasem. Jem same mało przetworzone produkty. Przeważnie gotowane, nic smażonego już nie jadam. I ile % białka i węgli mogę uzupełniać wpc i gainerem? Prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
pomóżcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
możesz zastosowac diete Low Carb, lub dorzucic hiit/aeroby do zwykłej masówki jesli sie szybko zatłuszczasz (bynajmniej tak ostatnio radził Skalar-Moderator )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
raczej aż tak szybko się nie zatłuszczam. A jeśli tak to szybko potrafie to zrzucić. No więc ile musiałbym dziennie przyjmować b, t i ww?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Skoro jesteś to powinieneś zwiększyć spożycie białka do ponad 2 g na 1kg masy ciała dołożyć trening siłowy i aeroby. A węgle to low low low
1

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
na masówce wygląda to tak:

tłuszcze: 1-1,5g na kg masy
białko: 2-2,5
węgle,reszta zapotrzebowania

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-06 20:41:12
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Pamiętam jak Dennis Wolf pisał w MD czego go nauczyl poprzedni trener to m.in. tego żeby w każdym posiłku spożywał więcej białka niż węglowodanów bo to białko przecież jest budulcem. Ty też tak rób. Powodzenia.
1

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
jeśli np białko 2,5g na kg mc a tłuszcze to 1g na kg mc to węgli ile np?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
reszte zapotrzebowania kcl

Rock:
"Pamiętam jak Dennis Wolf pisał w MD czego go nauczyl poprzedni trener to m.in. tego żeby w każdym posiłku spożywał więcej białka niż węglowodanów bo to białko przecież jest budulcem. Ty też tak rób. Powodzenia."

zeby coś zbudowac nie wystarczy sam budulec,potrzeba murarza,czyli wegli ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
a ile kalorii powinno być dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Węgle będą lecz troszki mniej niż białka. Zresztą dla mnie raczej by się sprawdziło to co Dennis pisał zresztą przez pewien czas tak robiłem i nie narzekałem.

PS: Majbah to spamu

Zmieniony przez - THE1ROCK w dniu 2008-10-06 20:50:09

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudnąć po ciąży...

Następny temat

Jaki podział dla ekto ??

WHEY premium