SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ihaaa- dziki trening na łapy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 588 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7123
Od poniedziałku planuje robić takim samym hardcorowym planem na łapy jak kumpel czyli:

-Modlitewnik Mały cięzar/10 większy/jeszcze wiekszy/najwiekszy ciezar na maxa/powrót do najmniejszego
-Wyciąg na triceps Mały ciężar/10 większy/jeszcze większy/ naj większy cięzar na maxa/powrót do najmniejszego
-5 serii uginanie hantlami serie 12-10
-5 serii hantla na triceps (duzyn ciezar) 12-10
-5 serii uginanie hantla do bólu az reka sie nie ebdzie zginac :D

Powody dla, których zdecydowałem sie na ten plan:
-Kumpel ktory nim trenuje jest w moim wieku i ma 41cm w łapie <wow>
-Musze jakos wybic łapy bo odstaja od reszty a moje plany nie bardzo skutkuja wiec moze jego podziala (wiem ze kazdy ma inna genetyke i na mnie moze ten plan nie zadziałać)

Trening z deka hardcorowy ale orginalny ... co myślicie o tym planie treningowym ??

Chcieć znaczy móc...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Sporo serii. Jak sam napisales, genetyka może byc przeszkodą.

Ja proponuje zmniejszyc ilosc serii do 4. I co najważniejsze!!! - zadbać o poprawną technikę i umiarkowanie wolne tempo wykonywania ćwiczeń. Jeśli zachowasz własciwą technike, to odpusc sobie mordercze seriie z olbrzymimi ciezarami, tylko pozostan przy umiarkowanych obciążeniach i patrz, jak lapa rosnie.

Ale jak sam pisales, genetyka.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Fajnie ale w taki sposób miesnie stygna , jesli wiesz o czym mówie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Chyba wiem, ale ja osobiście odnotowalem dzieki temu spore postępy, zresztą tak też zaleca mój instruktor. Ale dla każdego co innego.

Ja, żeby czuć jak pracuje mi biceps (a zwłaszcza jego środkowa partia nad którą się głównie skupiam) muszę wykonywac ćwiczenie niezwykle wolno. Mniejszych używam ciężarów, ale efekty są bardziej zauważalne niż przy machaniu większym obciążeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Wydaje mi sie że max to 3-4 tyg. po większym upływie czasu podejżewam ze przetrenowałbym się...
ale to jeszcze zależy od wielu czynników:dieta,regeneracja, ile razy w tyg. będziesz ćwiczył ręce, jak przy tym mają sie inne partie mięśniowe, z jaką intesywnościa je ćwiczysz i kiedy...

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Ślepy_wroc - do mnie kierowałes ta odpowiedz ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 588 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7123
najpierw sproboje przez jakie 2 miech ten hardcorowy trening jak bedzie dobrze szlo to ebde nim cwiczyl a jak nie to sproboje treningiem ślepego czyli maxymalnie wolno i dokladnie
w tym treningu co napisalem bede łapy cwiczyl 1 raz w tygodniu rozklad bedzie tak wygladal:
pon:Biceps+Triceps
Wtorek:wolne
Środa:Klata+Łydki
Czwartek:Plecy+Kaptury
Piątek:Barki+Nogi
Sobota:wolne
Niedziela:wolne

ps: oprocz siłowni 2 razy w tygodniu trenuje boks

Chcieć znaczy móc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
PMO jak trening przyniesie Ci efekty to napisz na forum , może ja też się skusze

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 588 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7123
oka

Chcieć znaczy móc...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawienie wyników wyciskania o 25%

Następny temat

Przeczytajcie i odejmijcie

WHEY premium