SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Igły i nici...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki, sprawa zastrzyków wydaje się być dla mnie coraz bardziej kalrowna... NIe mniej jednak, jeśli przypomnicie sobie jakieś ważne uwagi to piszcie proszę...

Pozdrawiam.

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki MarcoPolo !!!! Moze juz niedlogo sprawdze jakie to uczucie kluc sie w udo lub triceps. Ale jakos tak pekam sie tego.

SZACUNECZEK !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla MarcoPolo nalezy sie nagroda ))

A wiec odemnie ja dostaniesz )

SZACUNECZEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu jest dość ciekawy materiał odnośnie zastrzyków : http://www.spotinjections.com/index2.htm

Życie jest zbyt krótkie żeby byc małym !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ej, ale ja mimo wszystko nie zdecydowąłbym się uzywać 0,5 nawet do wodnych. 0,6 to minimum, do oleistych najlepsza jest 0,8 lub 0,7.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gochan ja ciebie rozumiem ze ciezko sie wstrzykuje itd. (byly przypadki ze trzeba bylo tez 0,5 nabrac i sie udalo ), ale chodzi o to ze jak koles mial miec wbity o,7 w tylem to poprostu sie pekal. A zreszta bardziej boli jak sie wbija takie 0,7 niz 0,5.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napiszcie mi proszę, czy biorąc decke ( zdięcie zamieściłem powyżej ) - to czy dzieląc jedną apm. na 2 to jest po 100mg ( na 1szy i 6sty tydzień cyklu ) to czy trzeba ją jakoś "zamykać" albo uszczelniać...!?


g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grooge, a czy jak sciagniesz te zolte dzyndzle, to pod nimi masz gume, czy normalnie jest to takie otwarte ??? Bo jesli masz gume no niema zadnego problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gumka jest, i jeśli to wystarczy to nie mam więcej pytań...

g.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13166
Ja zawsze wale 0.8 napewno mniej boli niż 0.7 sam sprawdzałem na sobie z resztą to samo powiedziała mi koleżanka (pielęgniarka ) .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! AVARIA !!!

Następny temat

Do znawców

WHEY premium