SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealny trening w domu zamiast siłowni?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 48
Cześć wszystkim.
Z reguły trenuję na siłowni 4-5 razy w tygodniu. Z racji tego, że trwają wakacje i jestem w domu, nie mam zbytnio dostępu do siłowni. Szukam idealnych treningów (programów treningowych) do wykonywania w domu, które skutecznie zastąpią mi siłownię do końca września. Zależy mi na pracy na mięśnie, ale też wysokim spalaniu kalorii, bo na siłowni spalam średnio 250-450 kcal na trening. Nie jestem pozytywnie nastawiona do treningów w domu, bo tak trenowałam przez jakieś 6 lat i bez większych efektów, dopiero jak zaczęłam chodzić na siłownię, polubiłam na nowo trenowanie. Około dwa lata temu przerobiłam Insanity Shauna T i myślę właśnie nad ponownym zrobieniem tego programu lub może P90X. Co polecacie i co doradzacie?
Dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62219 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776874
Trening w domu nigdy nie zastąpi treningu oporowego na siłowni. Oczywiście lepiej trenować w domu niż nie trenowac w ogóle ale to raczej utrzymanie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_dla_początkującej_Lady_:_-t803543.html

Mozesz wziać w/w i zwiększyć intensywność

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na czym polega copenhagen hip adduction

Wiecej