SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idealny pierwszy raz- mój pierwszy "CYKLON"

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
Witam

Jestem tu nowy wcześniej nie miałem kontaktu z ph ani z saa. Przeczytałem kilka artykułów pytałem co niektórych i dalej nie wiem.. są tematy gdzie piszą, żę nie zaczynać od metki, a z drugiej strony doradzają mi na początek mietka.Dlatego założyłem ten temat Bo nie chce podejmować pochopnych decyzji i liczę na waszą pomoc(profesjonalną:D)na początek ankieta:

1. WIEK:20
2. WAGA:80
3. WZROST:177/178
4. WYMIARY:
-biceps:37
-klatka:nie 110
-udo:61
-talia:76
5. STAŻ NA SIŁOWNI:5 lat sucho
6. DIETA: obecnie zbilansowana
-białko:2,5
-węglowodany:4
-tłuszcz:0,5
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0 -brak
8. TRENING:5DT/9Dni
9. CEL CYKLU:1cel-masa mięśniowa 2 cel-redukcja fatu
10. ODSTĘP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU:-
11. POZIOM BF%:ok 10%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): na zbilansowanej diecie nei mam problemów z tendencją ale gdy jest za dużo węgli prostych bf wzrasta
13. STAN ZDROWIA: myślę ze celujący:P
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:do łysienia to jeszcze nie wiem jak na razie nie łysieje tak samo porostu owszem mam nieźle porośnięte nogi i dolny odcinek pleców (ledzwiowy)
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115kg
-martwy ciąg:nei próbowałem ale na lejcie jadę 100kg na serie
-przysiad: j.w.

Ćwiczę już 5 lat, na sucho może jeszcze pare kilo suchej masy bym zrobił ale jakim kosztem..przez rok wejdzie 1cm w ramieniu przy diecie i regularnym treningu oczywiście mógłbym ważyć 95kg na sucho gdybym jechał cały czas na masę (miałem już ok 90kg wagi ale jak dla mnie byłem za tłusty)wiec redukcja zjechałem do 75kg przy czym spaliłem trochę suchej masy:D i to mnie najbardziej zmotywowało żeby coś zarzucić na ruszt. Bo ja tu się męczę cały rok żeby 1cm wszedł, a 1cm spadł mi przez 1miech oczywiście w tym trochę fat'u. ale ok dość pi*r*o*enia!

Mam znajomego (dil) który załatwi mi koks. Jego znajomy jest lekarzem i skręci recepty. Czyli towar będzie z apteki tylko teraz muszę podać co i ile chce, a nie znam się na tym za bardzo..

1 art. przypadł mi do gustu był tam cykl: test. prologatum 10tyg+ deca 8tyg
podczas cyklu hcg a na odblok clomid.

ale nie wiem może ktoś ma inne zdanie (lepsze).

Chciałbym wykorzystać tą okazje i "zamówić" koks + dodatki(odblok, osłonki.. co tylko się przyda tak by zminimalizować skutki uboczne)
Dodam, że chce zrobić ok 5-7kg masy mięśniowej(czystej)no i utrzymać efekty, później już nie chce się rozrastać ,dalej chce ćwiczyć na sucho (i zbić BF-ale to juz później.)
Jeśli ktoś zdecyduje się pomóc mi to proszę o wypisanie dokładnych nazw owych środków.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
5 kg czystej masy mięśniowej jak zrobisz w rok to będziesz dobry
pierwszy cykl -jeden środek
może być meta 1-6 30mg ed
lub prop 1-8 100mg eod
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"chce zrobić ok 5-7kg masy mięśniowej(czystej)"
to wcale nie tak mało
jak mówisz, że apteka to oma,prolo,meta,albo deka, przy czym deka cholernie drogo wychodzi, omo niezbyt dobry pomysł na pierwszy cykl
polecałbym prolo(testosteron prolongatum), nie dlatego, że meta jest zła, tylko wydaje mi się, że na prolo łatwiej będzie osiągnąć Ci Twój cel

1-8 200 mg e4d/e5d tylko jak chcesz suchego mięcha to pilnuj michy, rób aeroby, bo prolo może wody pociągnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
w innych artykułach widziałem, że w tej aptece jednak trochę tych środków jest..wiec chciałbym w pełni wykorzystać te atuty i wybrać najkorzystniejszą opcje. Budżet 2000zł.

p.s. co do dawkowania- o co chodzi w tych skrótach "1-8 200 mg e4d/e5d" (nie chce źle zinterpretować)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1281
1-8 -od 1 do 8 tygodnia
200 mg to dawka
e4d/e5d co 4,5 dzień.

"Życie jest za krótkie aby być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
w polskiej aptece nic więcej nie dostaniesz,w ięc nie wiem co jeszcze i gdzie widziałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
znalazłem takie cos ale wszystko w skrótach..
Om,
Met,
Prol,
Hcg,
Ins,
Provi,
Nolv,
Undestor,
Clom,
T4,
Sal,
Bromo,
Diur,
Nandro "50mg",
(GH)
+ jakieś tam osłonki:D wiem że jest tego dużo tylko nie orientuje się w tym temacie za bardzo.. z braku doświadczenia.

Zmieniony przez - Dero0 w dniu 2009-12-10 23:04:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
z czego koksy to tylko oma,meta,deka,prolo i undestor, o którym rzeczywiście zapomniałem, mój błąd,ale nie uważam by akurat tym środkiem warto się było zainteresować
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 962
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
dero nie podajemy cen na forum ,deke sobie odpuść na 1 cykl,poleć prolo solo 300 mg week 8-9 tyg 10 dni po ost prolo dajesz clomid przez 3-4 dni 100 mg na noc potem do 3 tyg po 50 mg i si.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
zrób tak jak ci aras pisze
prolo 1-8
deka mocno blokuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol dla konia.

Następny temat

problem

WHEY premium