sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź

Idea, założenia, program i regulamin działu.

Wysłana -
Genezą działu jest potrzeba rozwinięcia tematyki związanej z
Przerywanym Postem - Intermittent Fasting

Celem działu jest dyskusja oraz pełnozakresowa pomoc użytkownikom w drodze do wymarzonej sylwetki.

Pełnozakresowa pomoc może obejmować: dietę, trening, suplementację.

Z racji, iż SCITEC NUTRITION jest patronem działu, wykluczamy w dyskusji i poradach suplementy inne niż znajdujące się w ofercie patrona działu.
Prosimy o uszanowanie tegoż faktu.

Nie wykluczamy porad, dyskusji, udziału dzienników innych niż z zastosowaniem Intermittent Fasting.
W tym przypadku warunkiem jest suplementacja bazująca na ofercie SCITEC NUTRITION.

Moderatorzy, dietetycy, trenerzy i instruktorzy nie są zobowiązani do udzielania porad każdemu.
Z pewnością pomoc i odpowiedź uzyska każda osoba, szanująca czas prowadzących i przestrzegająca regulaminu działu oraz forum.

Oprócz powyższego w dziale obowiązuje ogólny regulamin serwisu SFD.

Szczegółowe pytania dotyczące produkcji, surowców oraz innej kwestii związanych z produktami SCITEC NUTRITION prosimy kierować bezpośrednio do producenta lub dystrybutorów regionalnych.
Moderatorzy nie reprezentują producenta.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-21 18:34:21

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Cieszę się, że powstał taki dział (trochę za późno bo tydzień temu skończyłem IF - z rezultatami), ale mam nurtujące mnie pytanie. Co SCITEC NUTRITION ma wspólnego z tym działem (prócz tego, że ma swój layout)?
Wysłana -
Identyczny jak napój Red Bull w F1 lub w skoku ze stratosfery.

Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-25 15:48:03
Wysłana -
Sir, Yes Sir!
Wysłana -
Edytowałem wyżej.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź