SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Idea, założenia, program i regulamin działu.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 59896

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
Genezą działu jest potrzeba rozwinięcia tematyki związanej z
Przerywanym Postem - Intermittent Fasting


Celem działu jest dyskusja oraz pełnozakresowa pomoc użytkownikom w drodze do wymarzonej sylwetki.

Pełnozakresowa pomoc może obejmować: dietę, trening, suplementację.

Z racji, iż SCITEC NUTRITION jest patronem działu, wykluczamy w dyskusji i poradach suplementy inne niż znajdujące się w ofercie patrona działu.
Prosimy o uszanowanie tegoż faktu.

Nie wykluczamy porad, dyskusji, udziału dzienników innych niż z zastosowaniem Intermittent Fasting.
W tym przypadku warunkiem jest suplementacja bazująca na ofercie SCITEC NUTRITION.

Moderatorzy, dietetycy, trenerzy i instruktorzy nie są zobowiązani do udzielania porad każdemu.
Z pewnością pomoc i odpowiedź uzyska każda osoba, szanująca czas prowadzących i przestrzegająca regulaminu działu oraz forum.

Oprócz powyższego w dziale obowiązuje ogólny regulamin serwisu SFD.

Szczegółowe pytania dotyczące produkcji, surowców oraz innej kwestii związanych z produktami SCITEC NUTRITION prosimy kierować bezpośrednio do producenta lub dystrybutorów regionalnych.
Moderatorzy nie reprezentują producenta.


Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-21 18:34:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Cieszę się, że powstał taki dział (trochę za późno bo tydzień temu skończyłem IF - z rezultatami), ale mam nurtujące mnie pytanie. Co SCITEC NUTRITION ma wspólnego z tym działem (prócz tego, że ma swój layout)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
Identyczny jak napój Red Bull w F1 lub w skoku ze stratosfery.



Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-25 15:48:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11165
Sir, Yes Sir!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336119
Edytowałem wyżej.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietetycy, Instruktorzy i Trenerzy prowadzący dział

Następny temat

SCITEC NUTRITION - Patronat

WHEY premium