SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ide na silownie...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Witam wszystkich.
Mam kilka pytan dotyczacych silowni.
Zaczelam diete jakies 3 tygodnie temu. Jak narazie efektow zbyt duzych nie widac, dlatego postanowilam zabrac sie za cwiczenia, mam teraz na to tez wiecej czasu.
Jak widac po nicku jestem babka, wybralam silownie, poniewaz chce troche wyrzezbic sylwetke. Nie mam nadwagi, ale tu trzeba tluszczyk troche zredukowac, tam z kolei za chudo ;-P
A wiec mam kilka pytan:
1. Czy kobiecie wypada isc na silownie?(meska, bo przeznaczonej wylacznie dla kobiet w moim malym miescie niestety nie ma)
2. Czy sa jakies przyrzady przeznaczone tylko dla mezczyzn, a inne tylko dla kobiet?

odpowiedzi na reszte moich pytan znajde pewnie w innych watkach na forum, wiec se przejrze dzisiaj.
Jak jeszcze cos wymysle to napisze.

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oczywiście że wypada kobietom chodzić na siłownie (dużo kobiet ostatnio trenuje) co do męskiej to spytaj się właściciela, lub jakiegoś "recepcjonisty" w tej siłowni ale raczej tak co do ćwiczeń to dokładnie nie wiem nie jestem kobietą ale slyszałem iż nie powinny robić ćwiczeń obciążających kręgosłup (poza tym na siłowni jeżeli jest to jakaś lepsza a nie prywatna w garażu lub piwnicy to powinien być jakiś trener którego możesz spytać o różne rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
nie ma roznicy jesli chodzi o plec na silowni - wszystkie cwiczenia moga wykonywac panie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3634
Watpie aby na ktorejs byl trener. Silownie w moim miescie w sumie nie sa takie zle, ale trenera to tam raczej nie ma.
Jutro pojde sie dokladniej wszystkiego dowiedziec i pewnie wykupie jakis karnet, ale kurde troche sie boje, ze faceci beda patrzec na to krzywym okiem, albo wyglaszac glupie komentarze
Ale tam, wisi mi to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2047
No co ty, nic takiego nie powinno miec miejsca. Mi by bylo przyjemniej, gdyby obok byly jakies sympatyczne dziewczyny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2135 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5191
hmm.. nie spotkalem sie osobiscie z jakimikolwiek nieprzyjaznymi/ironicznymi sytuacjami z udziałem kobiet w siłowni... są traktowane bardzo dobrze (przynajmniej u nas) i czesto w mily (mam nadzieje ) sposob adorowane...


aaa.. przypomniało mi sie.. przyszla kiedys do siłowni jedna pani, troszkę... zaniedbana... i podczas cwiczen ze sztangielkami widać jej bbylo ...hmm.. jak to określic... szczypiur pod pachami no i wszyscy dyskretnie omijali rejon, gdzie ona wykonywała cwiczenia...

...:::SFD FighT CluB:::...

ELICIARZE NASZYCH ZDJĘĆ: Veter, PePoNeNt & Crombie ich ocena = dobro najwyższe
SpecjALista w Dziale Nasze Zdjęcia, MODERATOR Działu POLITYKA na insomnia.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic się nie przejmuj, do męskiego grona można się przyzwyczaić Co najwyżej możesz wzbudzić zainteresowanie na początku jako nowa osoba. Przecież na siłowni każdy zajmuje się sobą i nie zwraca uwagi na innych; chyba że się mylę Część męska napewno odpowie na to pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
zajmuje sie i owszem, ale gdzie sie gapimy to juz inna sprawa

najbardziej lubie ogladac zenske martwe ciagi

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
... jak mieśnie pracują...

kurde, u mnie na siłce dziewczyna to ostatnio rzadkie zjawisko a jak już jakas jest to katuje steper, rower lub nachine do rozpietek chociaz to ostatnie też jest very very nice

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 504 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2426
Iska --> u mnie na siŁce nikt nie zwraca uwagi czy obok ćwiczy kobieta czy mężczyzna.a już napewno nikt nie patrzy wrogo albo coś.mi się wydaje że wręcz przeciwnie.fajnie jest popatrzeć na kobietę ,która dba o siebie i ma wyrzezbione ciałko.a jak trzeba to sobie wszyscy nawzajem pomagają ze srzętem( jak np ktoś nowy).pozdrawiam

Watermelon-is a great fruit.
You eat ,you drink ,you wash your face!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak mięsa

Następny temat

Kolejna dieta do oceny..:)

WHEY premium