SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I znow o bicepsie ...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Otoz mam maly problem. Od ok miesiaca z przyczyn ode mnie niezaleznych nie mialam mozliwosci trenowania. To bylo straszne, ale jeszcze straszniesze jest to, ze w ciagu tego miesiaca stracilam w bicepie 3 cm. Czy ktos z Was zna jakis trening na bicepsa, ktory pozwolilby mi w miare szybko odbudowac straty ?

I musze w profilu to zapisac ... Jak szczerosc, to do bolu :((

VISIT www.rallypl.com VISIT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Ja zauwazysz jakies efekty albo skutki uboczne, to napisz, ok ?
A czy stosujesz jakas diete, jesli tak, to mnie wiecej jaka ?

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak wrócisz do treningu to biceps sam wróci.
27cm?to nie jest mało jak na kobietę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Ksiezniczko sprobuj 3 cm w 3 tygodnie:PPP
zartuje:> twoj bicepsik napewno wroci po pewnym czasie do poprzedniego wymiaru nie denerwuj sie to szkodzi urodzie

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prince$$ zdecydowanie biceps wróci do poprzedniego wymiaru jak wrócisz do regularnych ćwiczeń, znam to z autopsji ;) A 27 cm to rzeczywiście niezły wynik jak na kobietkę )

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja mięśnie ćwiczone mają pamięć i szybko wracają do poprzedniego stanu. Trzymaj się i nie martw.


Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Ja mam inne pytanie. Straciłaś 10% ze swojego bicepsu w ciągu 30 dni ? A to jest bardzo interesujące - zwłaszcza to z czego jest Twój biceps zbudowany.
Taka strata to mi wygląda na stratę wody!!! Jeżeli to prawda to albo spadek po kreatynie albo po sterydach ciągnących wodę.
Naturalne uzasadnienie tego faktu mi nie leży!

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Fighter, rzeczywiscie, to chyba po kreatynie. Jednak zdecydowalam sie ja odstawic juz jakis czas temu. Poki jednak cwiczylam, tak zle nie bylo. A o sterydy prosze mnie nie podejrzewac ...

Dzieki za slowa pociechy :)

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prince$$ piszesz, że byłaś na kreatynie. Czy możesz opisać jakie efekty ona Ci dała i jakie ewentualne skutki uboczne?

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Zadnych skutkow ubocznych nie zaobserwowalam, a efekty ? Jak sama przeczytalas, szybko urosl mi biceps i rownie szybko zmalal ;) Jak wczesniej napisal Fighter - kreatyna (bralam z Olimpu) zatrzymala wode w moim organizmie. Teraz jedank nie bede po nia siegala. Jesli jakies suplementy, to tylko L-Karnityna.

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w tej chwili jestem na L-karnitynie, ale za krótko, żeby się wypowiadać o jakichkolwiek efektach...

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
A z jakies firmy L-Karnityne bierzesz ?

VISIT www.rallypl.com VISIT

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cm w 30 dni

Następny temat

kulturystyka&pływanie

WHEY premium