SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I cykl z

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mój kolega chce sobie zrobić cykla z metanabolu. Chce wziąć
100 tabsów w cyklu. Meta będzie polska z apteki.Prosze rozpiszcie jakiś dobry cykl . Czy trzebasię zaopatrzyć w nolve? Bo clomid chyba raczej sięprzyda.Kumpel ma 18lat ćwiczy pół roku. Tylko nie mówcie żeby poćwiczył jeszcze na sucho bo już postanowił z tym mietkiem.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Powiem tak kolega jest niespelna rozumu siegajac po sterydy po tak krotkim okresie treningowym i tak mlodym wieku. Niech sobie nie mysli ze nawet jak wezmie to odrazu stanie sie wielki i silny. Po cyklu konsekwentnie wszystko spadnie, a moze i bedzie nawet slabszy niz byl. Zeby wziac steryd trzeba najpierw wytrenowc sobie jakies podstawy. Potem to jest jakis sens.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale może byście coś poradzili?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Prosze bardzo mniejszym zlem mozna zrobi tygodniami 1-1-1-1-1. Nadal twierdze ze robi chlopak to bez sensu.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrozum 666 on chce mase zrobić. Ja też bym się na jego miejscu w*****ł. Ma 182 wzrostu, 73kg. i 33 w łapie.
Wcale mu nie zazdroszcze. Ja mam akurat dobrą genetyke
po trzech miesiącach biore już 100 na klate i mam 40 w łapie
bez koxu, nawet bez kreatyny. Więc prosze poradź cykl żeby
podłapał masy. Aha i ten cykl który napisałeś, ile może masy
zyskać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ja bym raczej powiedział 1-29x2-1(razem 60 tabsów)
A - i niech nie kupuje od kolegów tylko pojdzie do lekarza.
Co drugi lekarz będzie skłonny wypisać mu recepty na polski metanabol. Jest to bodaj najczęstszy lek przepisywany chudym młodzieńcom w wieku 15+ lat. I dawki wachają się
od 1 tabletki co 2 dni do 2 dziennie. Zależy od lekarza. Ale to zawsze działa mniej lub więcej.

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Wlochacz zrozum tez ze "masy" jak napisales na samych sterydach cie nie robi a tym bardzie po pol roku treningu. Niech sie chlopak cieszy jak zdobedzie mase po 7 latach!!

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Gochan... dawki sie wahaja, a nie wachaja... ;)

"Carpe diem" bo "Panta rhei".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Gochan niedawno mial maturke wiec juz koniec z przestrzeganiem ortografii. Teraz mozna odzyc od pal za bledy zreszta tez bledy robie itak trzyamc

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moim skromnym zdaniem clomid nie bedzie mu w zupelnosci potrzebny, ale nolve by musial kupic. Jak go sutki nie zaczna piec to moze sie zdecydowac zeby nie brac (nolvy) i najwyzej pchnie to gdzies dalej. Ja prponowalbym cykl: 1-1-2-2-3-2-1. I dobrze by bylo gdyby sobie kupil bialy sylimarol- lek na ochrone watroby. Dostepny w aptece bez recepty.
pozdrawiam

Matys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Swietnie nolavdex oslabia dzialnie ( wiem niektorzy uwazaja ze nie) ,a silimaror oczyszcza watrobe z metanu.

666

Burneika Sports Team

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zakonczyc cykl ?

Następny temat

prośba do wszystkich

WHEY premium