SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I co teraz?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 798
Konkretnie na siłownię chodzę prawie pół roku. Jestem po pierwszym cyklu kreatyny (Storma brałem)i byłem zadowolony. Od 3 miesięcy staram się jeść aby przybrać na wadzę (stosuje niektóre diety z sfd),pije gainery i białko, przez ostatnie 3 miesiące przybrałem na wadze prawie 7 kg. Moje pytanie jest następujące: Co teraz mogę wziąść,aby poprawić trochę sylwetkę. Instruktor na siłowni wspomniał mi coś o HMB, ale z tego co czytałem to HMB daje małe rezultaty. Planuję zakup BCAA a nad HMB wole się zapytać zanim wyrzucę kasę w błoto.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
regulamin dzialu - ankieta. Co to znaczy "poprtawic troche sylwetke"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
OMG pierwszy cykl i storma zeżarł no comment Pozamiatałes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 798
no instruktor powiedział, że Storm będzie dobry i przybiore na masie. Dodatkowo kupiłem gainerka i jakoś się to piło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
instruktor- jakiś chyba konkretny specjalista
to i tak dobrze że nie polecił Ci czegoś z "pod lady"
poza tym j.w ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 798
2) wiek 20
3) waga/wzrost 74,5 kg / 180 cm
4) staż treningowy pół roku
5) cel cyklu masa
6) stosowane już wcześniej suplementy storm, gainer, białko
7) stosowane wcześniej spalacze -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od -
9) ilość dni wolnych od kreatyny 14
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl 100-150 zł
12) uwagi i sugestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
wg mnie nie potrzebujesz żadnych suplementów
tutaj raczej problem leży w diecie
a instruktor wspominał co jeść???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 798
tak mówił żebym po treningu spożywał makaron, ryz z kurczakiem. Ze muszę jeść minimum 5 posiłków dziennie i bogate w białko i nie tylko. A hmb to lepiej odpuścić?
Mam jeszcze pytanie: czy zamiast twarogu mogę jeść serek wiejski przed snem? Co daje omega3? Warto kupić i brać codziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
omega 3 warto i to nawet bardzo! do tego ZMA , omega to zdrow tluszcze, zma mineraly cynk i magnez, do tego dieta dobry trening i jest git, nic ci wiecej nie trzeba tym bardziej ze masz dopiero 14 dni przerwy od kreatyny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Serek wiejski, jak twarog CI nie wchodzi mozesz jesc. Zapij oliwa i ok.
Wiadomosci dotyczace omega-3-->wysukiwarka, jest tego troche na forum.

IMO skup sie na odzywianiu i treningu, ode mnie pozdrow instruktora na silowni, a wszelkie pytania odnosnie suplementacji na raz nastepny kieruj tutaj

Bialko/gainer mozesz zostawic.

stosuje niektóre diety z sfd
Blad, dieta to sprawa indywidualna. Zajrzyj do dzialu z odzywianiem.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-05-26 13:20:56

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
co do diety - jak skerx. Dieta powinna byc dopasowana do indywidualnych mozliwosci i wlasciwosci danej osoby. Dieta ktora jest redukcyjna dla mnie- dla Ciebie mogalby byc dieta masową...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki?

Następny temat

Storm + TSE dawkowanie

Wiecej