SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I co mam teraz zrobic z ginekomastia??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co mam teraz zrobic z ginekomastia?? Na silownie nie chodze, 10 kg schudlem i a to gowno zostalo. Bylem u chirurga mowil ze mam małą ginekomastie, ale dla mnie jest duza i fatalnie wyglada, co mam zrobic???????????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Opraw w ramki i powieś nad łóżkiem.

A tak poważnie to z tego co wiem masz dwa wyjścia:

- polubić swoje gino
- nie polubić go i zebrać kasę na zabieg chirurgiczny (coś mi się obiło, że ok. 2000 zł ale lepiej sprawdź tą informację) Kasa niemała ale też nie na tyle wielka, żeby była nieosiągalna...

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
KOlega poszedl na zabieg nie placac nic i jakos to wyglada nie ma gino





<:::____JOY____:::>

Tak wygladam https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=72610 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 775 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11979
Kiszka, pisalem o tym wiele razy, ale napisze jeszcze raz, zanim pojdziesz sie zoperowac do zwyklego szpitalnego chirurga przemysl dobrze sprawe. Radze zrobic zabieg u chirurga plastycznego. Cena w prywatnej klinice od 2500zl i duzo drozej.
I nie masz sie co meczyc, ani schudnieciem ani cwiczeniami tego nie zlikwidujesz.
Powodzenia i nie doluj sie.

Świat jest podły.
Degeneracja i zeszmacenie się powinny być twoim atutem.
Skierowane do rzeszy odbiorców.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon - jak brac?

Następny temat

do BiG SASZY

Wiecej