SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
do oioioi

hehe, spoko jak nikt mi nie powie to pewnie zostane królikiem doswiadczalnym i sam sprawdze jak tam to thc dizała ;) pozdro

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
do Europa654:
cytat z artykułu http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=301
"... W czasie kuracji należy ograniczać lub zupełnie ograniczyć stosowanie używek które mogłyby wpłynąć na gorsze funkcjonowanie wątroby /alkohol, narkotyki, dieta ciężkostrawna i inne ... /. ..."

:)

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
;) dzieks

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
Ej a powiedzcie czy slyszeliscie cos o takim kremie s******* bo mi dermatolog powiedzial ze moge uzywac zamiast kuracji tabletkami zanim jeszcze bede na 100 musial ale jakos mi si enie chce wierzyc ze krem moze cos na tradzik zdzialac
co myslicie???


Zmieniony przez - rzodkiew w dniu 2018-04-30 14:20:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Może wspomóc leczenie, ale całkowicie się go raczej nie pozbędzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
rzodkiew
Ej a powiedzcie czy slyszeliscie cos o takim kremie s******* bo mi dermatolog powiedzial ze moge uzywac zamiast kuracji tabletkami zanim jeszcze bede na 100 musial ale jakos mi si enie chce wierzyc ze krem moze cos na tradzik zdzialac
co myslicie???


myślę że dermatolog jest jednak będzie bardziej kompetentny w tej kwestii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
No wiem wiem, tylko zanim do niego pójdę to myślałem że czegoś się dowiem od ludzi którzy go stosowali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26
dzięki wielkie za odp!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Być może zwyczajnie osoby przeglądające temat nie stosowały tego kremu stąd brak odpowiedzi , należy pamiętać że to jednak forum sportowe
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 103
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

WHEY premium