SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Izotek - porady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 645778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 314
arleta
hyh co do mojego nicka to wymyslilem go bo wszystkie ktore wpisywalem wczesniej byly juz pozajmowane :P a ten dziwnym trafem nie.. ciekawe dlaczego ;)

co do cholesterolu i fajek to zanim zaczalem brac izo mialem cholesterol dobry za niski (!) a zly akurat. jak powtorzylem badania w trakcie kuracji to okazalo sie ze i ten i ten cholesterol spadl jeszcze bardziej!! a przypominam ze pale caly czas ;) wiec jak widac albo jestem wyjatkiem od reguly albo w ogole jestem inny ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13
Siemka jestem tu pierwszy raz tzn przeczytałem cale forum zajeło mi to 3 dni ale było warto. Jak pewnie się domyśalcie mam takie same problemy co wy i chcem stosować Izotek tylko niewiem czy są jakieś przeciwskazania np co trywialnie zabrzmi za mało wyprysków bo moja dermtolog powioedziala dziedyś że nie ma potzrbyu mnie go stosować Ale dziś wiem zę poddam sie kuracji Izotekiem. Potzrebuje tylko adresu tzn namaiarów na dobrego dermatologa tzn takiego który ma doswiadczenie taki który jest w Poznaniu iprzyjmuje ludzi bez tak zwannych wtyków czyli noramlnie z ulicy. Podajcie jakieś adresy i opinie o tych lekarzach. Pozdrawiam !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
48 dzień a dalej mam łojotok. Co prawde troche mniejszy ale dalej jest to uciązliwe. czy to możliwe żeby tak długo się utrzymywał? miał już ktoś tak?

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
mieszko 18
hej, ja wysyp mialam ok 1,5-2 miechy i bylam zalamana, ale potem dosc szybko nastapiła poprawa, mysle, ze u Ciebie bedzie podobnie, nie łam sie, pozdro.
paula

paula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Witam.
Mam pytanko co do składów leków izotek i aknenormin.
A więc izotek
1 kapsułka zawiera:
Substancję czynną: Izotretinoinę 20mg
A aknenormin
1 kapsułka zawiera:
Substancję czynną :Izotretynoninę 20 mg
CZY JEST TO TO SAMO bo nazwy troche się różnią???

max

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173
Dzięki Mariona oby było tak jak piszesz :

mIeSzKo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 457
Hej. Biore izo juz 1,5 miecha wszystko jest ok, nawet bardzo w porzadku, jednak zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie czy moza palić maryche podczas kuracji? Moze ktos wie albo moze zapytac sie swojego dermatologa sam bym to zrobił ale mam wizyte dopiero za miesiać a zalezy mi na czasie:( Pytałem sie juz o to kiedyś ale wtedy nikt nie znał odp wiec moze teraz ;)

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 355
nie wiem, zapal i Ty nam powiedz :)

bo oi to muzyka, która pcha mnie do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Znalazłem fajny artykuł, był już wcześniej na tej stronie, ale teraz został uaktualniony, o sporo ważnych informacji. Warto przeczytać. http://www.bella-derm.pl/index2.php?id=301 

Pozdrawiam AFROK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 112


Witam. Na trodzik pospolity choruje od kilku lat.
Teraz wychodowałem sobie go na sporym obszarze mojej skury.
Byłem na oczyszczaniu skury u kosmetyczki.
Efekty super. Ale na krótki okres czasu
Przyjemne i małobolesne to nie było :p
Podobno w ich zakładzie był tylko jeden gorszy przypadek, więc sami wiecie :/
Takie małe przygotowanko pod kuracje IZOTEKIEM.
Biore IZOTEK od ok. 2 tygodni.
Najpierw przez pierwsze 10 dni brałem po 2 tabletki dziennie(20mg),
od kilku dni biore po jednej. Od początku kuracji smaruje się na noc lekarstwem w formie zawiesiny która jest robiona w aptece na recepte.
Skura jest po tym cała biała, tak jakby była betonem osmarowana.
W nocy się kruszy. Ale rano spędzam przynajmniej 1 h żeby zmyć to świństwo ze skury.
Efekt dwutygodniowego leczenia:
+ (brak żadnego czarnego syfka, bardzo bardzo powolne zmniejszanie się torbieli i brak przetuszczania się skury, powolne zmniejszanie się wytrysków ropnych)
- (suchość warg [nic nie pomaga], sporadyczne fonfle krwi w nosie, suchość skury, swendzenie, w pierwszych dniach straszne rumience, rozdrażnienie).
Moje pytania:
Czy po kuracji która ma trwać 3 miesiące, będe mógł wychodzić na słońce w lecie??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nerwica? :-)

Następny temat

Potliwosc

Wiecej