SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Ustawka SFD w Poznaniu z gościem specjalnym : Markiem Kołeckim

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
W listopadzie znów będzie okazja do poznania swoich rozmówców z forum SFD

Będzie także można porównać swoje osiągnięcia z kolegami.

Do tego masa wiedzy praktycznej-bo równocześnie z Ustawką będzie kręcony program treningowy z serii Trenuj z Mistrzem :Marek Kołecki i SFD trenują plecy.

Pamiątki na lata-zdjęcia,filmy.

Można będzie także podpatrzeć trening MIstrza z naszymi wybranymi forumowiczami.

Kolejne atrakcje:
- koszulki tank top z logo SFD dla każdego uczestnika

- możliwość udziału w konkursach-nagrody to suple i gadżety ze sklepu SFD z firm All Nutrition,SFD,



- kulturystyczne napoje i batony dla uczestników





Termin: 19 listopad (sobota ),godzina 10:30.




Miejsce : Słodkiewicz Gym & Fitness Poznań Os Piastowskie 25







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Więcej o Marku Kołeckim-aktualnym vice mistrzu Polski w kategorii weteranów do 59 lat w temacie:


https://www.sfd.pl/Trenuj_z_Mistrzem_:_Marek_Kołecki_i_forumowicze_SFD_Trening_Pleców_na_Całe_Życie_!!!-t1130553.html



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Trochę zdjęć nagród za mini konkursy-każdy uczestnik z forum SFD będzie mógł spróbować swoich umiejętnoąci i sił.


Będzie też specjalny odstraszacz lodówkowy,dla osób nie mogacych utrzymac reżimu diety (ja się wystraszyłem :) ) :






Także będą specjalne suple na masę i siłę








I pamiątkowe opaski mocy :








Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-24 14:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Zainteresowani udziałem tutaj się wpisują-warto także jakieś aktualne swoje zdjęcie wrzucić.


Jest jeszcze trochę czasu-warto też do treningów się przyłożyć-będzie fajna pamiatka.


Ja już jestem gotowy-koszulki,napoje,batony właśnie przyszły.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Koszulki-prawdziwy rarytas-nowe wzory.

Ale są to T- shirty,dlatego warto wziąc ze sobą jeszcze coś bardziej eksponującego mięśnie-tank topy i po rozgrzeniu zaprezentować się w nich.
Tak jak to robią zawodowcy i mistrzowie :)

Pewnie wiele osób będzie miało z poprzednich programów SFD.


Marek Kołecki ma już dwa ciekawe konkursy dla Was-które przetestuja co dotychczas robiliście na treningach pleców i czy był to dobry wybór

Ja też mam kilka konkursów- i jeden podstawowy -z powodu niemożności wykonania 10 podciągnięć nachwytem na drążku przez część forumowiczów.

Za każde zaliczenie dziesiatki podciągnieć - nagrodą będzie specjalne indywidualne zdjęcie z Mistrzem Markiem Kołeckim.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Tak dla formalności na Treningu z Mistrzem będę to z automatu zgłaszam się na Ustawkę SFD...:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 756 Napisanych postów 3051 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Marek jest mocno zajęty,tylko ten termin ma wolny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Na Ustawce pewnie pokaże się też Julia Cugier,która już brała udział w zawodach (na zdjęciu z nr 105 )

Ciekawe czy podejmie się też próby 10 podciągnieć na drążku-to liczba właściwie ustalona dla meżczyzn .

Da radę?
Warto się zjawić by się przekonać i przy okazji samemu się sprawdzić .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Cześć forumowiczów zgłosiło się w temacie treningu z Markiem Kołeckim:

Paulina





Maceek



Jawor





Aksel





Giuarnemo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2814
To ja też chętnie bym wziął udział








Zmieniony przez - smerf111 w dniu 2016-11-03 17:43:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspólny trening Zdrofit Bielany Żoliborz Warszawa

Następny temat

Grudniowa ustawka Wrocław

WHEY premium