SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Ustawka SFD w Poznaniu z gościem specjalnym : Markiem Kołeckim

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
W listopadzie znów będzie okazja do poznania swoich rozmówców z forum SFD

Będzie także można porównać swoje osiągnięcia z kolegami.

Do tego masa wiedzy praktycznej-bo równocześnie z Ustawką będzie kręcony program treningowy z serii Trenuj z Mistrzem :Marek Kołecki i SFD trenują plecy.

Pamiątki na lata-zdjęcia,filmy.

Można będzie także podpatrzeć trening MIstrza z naszymi wybranymi forumowiczami.

Kolejne atrakcje:
- koszulki tank top z logo SFD dla każdego uczestnika

- możliwość udziału w konkursach-nagrody to suple i gadżety ze sklepu SFD z firm All Nutrition,SFD,



- kulturystyczne napoje i batony dla uczestników





Termin: 19 listopad (sobota ),godzina 10:30.




Miejsce : Słodkiewicz Gym & Fitness Poznań Os Piastowskie 25







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Więcej o Marku Kołeckim-aktualnym vice mistrzu Polski w kategorii weteranów do 59 lat w temacie:


https://www.sfd.pl/Trenuj_z_Mistrzem_:_Marek_Kołecki_i_forumowicze_SFD_Trening_Pleców_na_Całe_Życie_!!!-t1130553.html



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Trochę zdjęć nagród za mini konkursy-każdy uczestnik z forum SFD będzie mógł spróbować swoich umiejętnoąci i sił.


Będzie też specjalny odstraszacz lodówkowy,dla osób nie mogacych utrzymac reżimu diety (ja się wystraszyłem :) ) :






Także będą specjalne suple na masę i siłę








I pamiątkowe opaski mocy :








Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-24 14:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Zainteresowani udziałem tutaj się wpisują-warto także jakieś aktualne swoje zdjęcie wrzucić.


Jest jeszcze trochę czasu-warto też do treningów się przyłożyć-będzie fajna pamiatka.


Ja już jestem gotowy-koszulki,napoje,batony właśnie przyszły.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Koszulki-prawdziwy rarytas-nowe wzory.

Ale są to T- shirty,dlatego warto wziąc ze sobą jeszcze coś bardziej eksponującego mięśnie-tank topy i po rozgrzeniu zaprezentować się w nich.
Tak jak to robią zawodowcy i mistrzowie :)

Pewnie wiele osób będzie miało z poprzednich programów SFD.


Marek Kołecki ma już dwa ciekawe konkursy dla Was-które przetestuja co dotychczas robiliście na treningach pleców i czy był to dobry wybór

Ja też mam kilka konkursów- i jeden podstawowy -z powodu niemożności wykonania 10 podciągnięć nachwytem na drążku przez część forumowiczów.

Za każde zaliczenie dziesiatki podciągnieć - nagrodą będzie specjalne indywidualne zdjęcie z Mistrzem Markiem Kołeckim.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Tak dla formalności na Treningu z Mistrzem będę to z automatu zgłaszam się na Ustawkę SFD...:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 752 Napisanych postów 3047 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 123127
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Marek jest mocno zajęty,tylko ten termin ma wolny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Na Ustawce pewnie pokaże się też Julia Cugier,która już brała udział w zawodach (na zdjęciu z nr 105 )

Ciekawe czy podejmie się też próby 10 podciągnieć na drążku-to liczba właściwie ustalona dla meżczyzn .

Da radę?
Warto się zjawić by się przekonać i przy okazji samemu się sprawdzić .


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Cześć forumowiczów zgłosiło się w temacie treningu z Markiem Kołeckim:

Paulina





Maceek



Jawor





Aksel





Giuarnemo


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2814
To ja też chętnie bym wziął udział








Zmieniony przez - smerf111 w dniu 2016-11-03 17:43:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wspólny trening Zdrofit Bielany Żoliborz Warszawa

Następny temat

Grudniowa ustawka Wrocław

Wiecej