SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ISO ACTIVE !! Opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33441

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7556
Dzisiaj poszedł Lemon do spróbowania :) , Bardzo dobry na 500ml wody w sam raz , nie jest za słodki a Bidon jak Bidon ważne by był szczelny i jest ;) , Kolorystycznie zmieniłbym na kolor czarny z czerwonym logiem activlab ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
W czarnym na sloneczku zaraz bedziesz mial napoj gotowany
W bialym tak szybko sie nie nagrzewa

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7276
Nareszcie spróbowałem dziś cytrynke. Dobry smak. 9/10. Kwaskowaty, trochę może chemiczny jak dla mnie. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie smaki ISO ACTIVE!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
Świetna rzecz. Smak cytrynowy i grejpfrutowy bdb. Wychodzi ekonomicznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
spróbowałabym

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11411
wszyscy chwalą a ja skrytykuje nie pamiętam które smaki ale chyba cytryna i pomarańcza mają w składzie barwnik Żółcień chinolinowa który jest niezbyt zdrowy cytat z wikipedii,,Zagrożenia

Może działać jako czynnik wyzwalający histaminę[2]. Może powodować: astmę, pokrzywkę, wysypkę, zaczerwienienie (stan zapalny) skóry, nadpobudliwość, anafilaksję. Powinny jej unikać osoby uczulone na aspirynę.

Zgodnie z normami Międzynarodowej Agencji Badania Raka żółcień chinolinowa nie jest klasyfikowana jako czynnik rakotwórczy[3].
Regulacje prawne

Jest zakazana w niektórych krajach (np. w USA i Japonii). W Australii po czasowym wycofaniu jej z obrotu, została ponownie zatwierdzona i obecnie znajduje się w wielu produktach spożywczych.

W Wielkiej Brytanii wycofano żółcień chinolinową z żywności w 2009 roku po stwierdzeniu występowania nadpobudliwości u dzieci spożywających napoje zawierających mieszaninę sześciu barwników, wśród których znajdowała się żółcień chinolinowa[4]. "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11411
I dodam że smaki jakieś sztuczne ,pachnie jakby jakimś lekarstwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 58
Też muszę spróbować
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Darmowe plakaty -pytanie

Następny temat

KONKURS

WHEY premium