SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ISO ACTIVE !! Opinie

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 905 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9391



https://sklep.sfd.pl/ActivLab_IsoActive-opis25448.html

Najlepszy izotonik jaki piłem, doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Próbowałem już wszystkie smaki każdy pyszny, cytryna najlepsza. Pod względem smaku i rozpuszczalności ISO ACTIVE zdecydowanie przebija ISO Faster TREC'a oraz ISO Plus który podpijałem swego czasu dziewczynie.

ISO ACTIVE - atrakcyjne dodatki:
Ekstrakt z żeń-szenia 50 mg(smak grapefruitowy)
Ekstrakt z zielonej herbaty 100 mg(smak cytrynowy)
Ekstrakt z guarany 100 mg(smak pomarańczowy)
każdy znajdzie coś dla siebie.

Rozpuszczalność: 10/10
Smak: 10/10

dodatkowe zalety:
Atrakcyjna cena
Wygodne i praktyczne saszetki

Ocena ogólna: 10/10 wszystkim bardzo polecam!

wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, ważna jest dawka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Dzisiaj dostałem IsoActive i zgadzam, się saszetki rewelacja. Smak super, moglem całość na raz wypić i cena super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
1,09 za 500 ml izotoniku to praktycznie darmo!!!
1

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
dzisiaj przed treningiem nagram filmik o IsoActiv :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Pisalem wiele razy , ale napisze jeszcze raz skoro nowy temat powstal , za***isty Izotonik , cenowo wychodzi super , a i smakowo rozwala , dla mnie grejfrut najlepszy , pozniej cytryna , i na koncu pomarancza co nie oznacza ze nie jest smaczna , nie jest poprostu dla mnie tak pyszna jak grejfrut
Smialo moge kazdemu polecic...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Olimpia_P IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 910 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4438


To i ja się wypowiem.

Smak - 10/10
piłam grepefriut i pomarańczę, ten pierwszy może troszkę smaczniejszy, ale oba bardzo dobre, nie za słodkie, nie za kwaśne...

Rozpuszczalność - 10/10
Żadnych grudek, ani zbryleń

Działanie - 10/10
bardzo dobry skład jak na izotonik, idealnyna trening, dobrze uzupełnia elektrolity.

Z czystym sumieniem będę polecać!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Warto dodać ,że w składzie posiada takie składniki jak biotyna czy niacyna ,które są bardzo ważne w naszym organizmie . Biotyna jest niezbędnym składnikiem enzymów .Karboksylazy są enzymami niezbędnymi w wielu ważnych reakcjach biochemicznych, np. w procesie tworzenia glukozy (glukoneogeneza), syntezy kwasów tłuszczowych, czy cyklu kwasu cytrynowego. Biotyna wspomaga również funkcję tarczycy, przemianę dwutlenku węgla, wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry oraz włosów, uczestniczy z witaminą K w syntezie protrombiny (odpowiedzialna za krzepliwość krwi).

Natomiast niacyna współdziała w syntezie i rozkładzie węglowodanów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, w przemianach metabolicznych mających na celu uwalnianie energii, uczestniczy w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczne działanie związków chemicznych i leków, reguluje poziom cholesterolu we krwi, rozszerza naczynia krwionośne, oddziałuje korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny, poprawia ukrwienie skóry i kondycję włosów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 528
ISO PLUSa nie przebija w smaku,

;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
bekend11 marna prowokacja :) .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Bekend różne są gusta, a o tym się nie dyskutuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
rowniez polecam ten produkt !!!
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Darmowe plakaty -pytanie

Następny temat

KONKURS

WHEY premium