SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

ISO ACTIVE !! Opinie

Wysłana -

http://www.sfd.pl/sklep/ActivLab_IsoActive-opis25448.html

Najlepszy izotonik jaki piłem, doskonale orzeźwia i gasi pragnienie. Próbowałem już wszystkie smaki każdy pyszny, cytryna najlepsza. Pod względem smaku i rozpuszczalności ISO ACTIVE zdecydowanie przebija ISO Faster TREC'a oraz ISO Plus który podpijałem swego czasu dziewczynie.

ISO ACTIVE - atrakcyjne dodatki:
Ekstrakt z żeń-szenia 50 mg(smak grapefruitowy)
Ekstrakt z zielonej herbaty 100 mg(smak cytrynowy)
Ekstrakt z guarany 100 mg(smak pomarańczowy)
każdy znajdzie coś dla siebie.

Rozpuszczalność: 10/10
Smak: 10/10

dodatkowe zalety:
Atrakcyjna cena
Wygodne i praktyczne saszetki

Ocena ogólna: 10/10 wszystkim bardzo polecam!

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dzisiaj dostałem IsoActive i zgadzam, się saszetki rewelacja. Smak super, moglem całość na raz wypić i cena super
Wysłana -
1,09 za 500 ml izotoniku to praktycznie darmo!!!
Wysłana -
dzisiaj przed treningiem nagram filmik o IsoActiv :)
Wysłana -
Pisalem wiele razy , ale napisze jeszcze raz skoro nowy temat powstal , za***isty Izotonik , cenowo wychodzi super , a i smakowo rozwala , dla mnie grejfrut najlepszy , pozniej cytryna , i na koncu pomarancza co nie oznacza ze nie jest smaczna , nie jest poprostu dla mnie tak pyszna jak grejfrut
Smialo moge kazdemu polecic...
Wysłana -

To i ja się wypowiem.

Smak - 10/10
piłam grepefriut i pomarańczę, ten pierwszy może troszkę smaczniejszy, ale oba bardzo dobre, nie za słodkie, nie za kwaśne...

Rozpuszczalność - 10/10
Żadnych grudek, ani zbryleń

Działanie - 10/10
bardzo dobry skład jak na izotonik, idealnyna trening, dobrze uzupełnia elektrolity.

Z czystym sumieniem będę polecać!
Wysłana -
Warto dodać ,że w składzie posiada takie składniki jak biotyna czy niacyna ,które są bardzo ważne w naszym organizmie . Biotyna jest niezbędnym składnikiem enzymów .Karboksylazy są enzymami niezbędnymi w wielu ważnych reakcjach biochemicznych, np. w procesie tworzenia glukozy (glukoneogeneza), syntezy kwasów tłuszczowych, czy cyklu kwasu cytrynowego. Biotyna wspomaga również funkcję tarczycy, przemianę dwutlenku węgla, wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry oraz włosów, uczestniczy z witaminą K w syntezie protrombiny (odpowiedzialna za krzepliwość krwi).

Natomiast niacyna współdziała w syntezie i rozkładzie węglowodanów, kwasów tłuszczowych i aminokwasów, w przemianach metabolicznych mających na celu uwalnianie energii, uczestniczy w tworzeniu czerwonych ciałek krwi, hamuje toksyczne działanie związków chemicznych i leków, reguluje poziom cholesterolu we krwi, rozszerza naczynia krwionośne, oddziałuje korzystnie na system nerwowy i stan psychiczny, poprawia ukrwienie skóry i kondycję włosów.
Wysłana -
ISO PLUSa nie przebija w smaku,

;)
Wysłana -
bekend11 marna prowokacja :) .
Wysłana -
Bekend różne są gusta, a o tym się nie dyskutuje
Wysłana -
rowniez polecam ten produkt !!!
Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź