SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź

ISO ACTIVE !! Opinie

Wysłana -
Dzisiaj poszedł Lemon do spróbowania :) , Bardzo dobry na 500ml wody w sam raz , nie jest za słodki a Bidon jak Bidon ważne by był szczelny i jest ;) , Kolorystycznie zmieniłbym na kolor czarny z czerwonym logiem activlab ;)
Wysłana -
W czarnym na sloneczku zaraz bedziesz mial napoj gotowany
W bialym tak szybko sie nie nagrzewa
Wysłana -
Nareszcie spróbowałem dziś cytrynke. Dobry smak. 9/10. Kwaskowaty, trochę może chemiczny jak dla mnie. Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkie smaki ISO ACTIVE!
Wysłana -
Świetna rzecz. Smak cytrynowy i grejpfrutowy bdb. Wychodzi ekonomicznie.
Wysłana -
spróbowałabym
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Isoactive_jakośc.-t1077432.html 
Wysłana -
wszyscy chwalą a ja skrytykuje nie pamiętam które smaki ale chyba cytryna i pomarańcza mają w składzie barwnik Żółcień chinolinowa który jest niezbyt zdrowy cytat z wikipedii,,Zagrożenia

Może działać jako czynnik wyzwalający histaminę[2]. Może powodować: astmę, pokrzywkę, wysypkę, zaczerwienienie (stan zapalny) skóry, nadpobudliwość, anafilaksję. Powinny jej unikać osoby uczulone na aspirynę.

Zgodnie z normami Międzynarodowej Agencji Badania Raka żółcień chinolinowa nie jest klasyfikowana jako czynnik rakotwórczy[3].
Regulacje prawne

Jest zakazana w niektórych krajach (np. w USA i Japonii). W Australii po czasowym wycofaniu jej z obrotu, została ponownie zatwierdzona i obecnie znajduje się w wielu produktach spożywczych.

W Wielkiej Brytanii wycofano żółcień chinolinową z żywności w 2009 roku po stwierdzeniu występowania nadpobudliwości u dzieci spożywających napoje zawierających mieszaninę sześciu barwników, wśród których znajdowała się żółcień chinolinowa[4]. "
Wysłana -
I dodam że smaki jakieś sztuczne ,pachnie jakby jakimś lekarstwem
Strona 7 z 7
Dodaj odpowiedź