SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INTENSYWNE ĆWICZENIA I TYCIE POMOCY !!!!!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3920

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Ladies SFD.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16
Witam
Bardzo proszę o popmoc. Od 3 tygodni zaczęłam intensywnie ćwiczyć tzn. aerobic, step, i trochę siłownia na wybrane partie - biodra i uda. Pot sie leje, nie obijam się, jem tyle co jadłam i co???? 4 kg do przodu - jestem załamana ((( I nie jest to związane z zamianą tłuszu na mięśnie (które wiem że ważą więcej) bo po prostu nie wchodzę w ubrania w które wchodziałam przed rozpoczęciem treningów (( najgorzej że obwody wzrosły najbardziej w biodrach i udach - czyli tam gdzie najbardziej chciałam schudnąć Proszę o radę co robię nie tak????

Płeć: Kobieta

Wiek: 37

Waga: 62

Wzrost: 170

Obwód klatki: 85

Obwód ramienia: 25

Obwód talii: 72

Obwód uda: 55

Obwód łydki: 38

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 23

Aktywność w ciągu dnia: 1-2 aerobicku

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: aerobic 4-6 razy w tygodniu

Odżywianie: jem wszystko, lubię wszystko, ograniczam słodycze

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: zdrowa jak ryba

Preferowane formy aktywności fizycznej: jestem w pełni dyspozycyjna

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: l-karnityna przed treningiem

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: jasne, jak tylko cos polecicie to chętnie

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
potrzebujesz diety, czytaj posty podwieszone ułóż diete wklej my ja ocenimy ;) jedzenie na oko w tym przypadku Ci nic nieda a samo unikanie slodyczy nie wystarczy.
pozdrawiam
ed:l-karanintyny wiecej nie kupuj,placebo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1491 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10039
przeczytaj najpierw regulamin, i wypełnij ankietę i wklej zdjęcia,

https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

dopiero po tym dziewczyny będą mogły spróbować coś ci pomóc

a good plan today is better than a perfect plan tomorrow
---------------
II etap redukcji-http://www.sfd.pl/Margot:_uparta_i_zmotywowana_wg._cortuni_-t739823-s43.html#post8 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I nie jest to związane z zamianą tłuszu na mięśnie

Boshe... Jak słyszę to zdanie to mi słabo Idź do lodówki, wyjmij kostkę masła i kurzy cyc i wymyśl magiczne zaklęcie, które jedno w drugie zamieni


Zdjęcia koniecznie muszę zobaczyć, to samo wspomniana ankieta.
Dawaj też swój jadłospis, tzn. wpisz co jadasz każdego dnia i w jakich ilościach. Najlepiej byłoby, gdybyś skorzystała z www.dietetyk.sfd.pl i wkleiła tutaj zrzut.
No i napisz, co na tej siłowni robisz.

l-karanintyny wiecej nie kupuj,placebo
Nieprawda L-karnityna ma konkretne działanie, a jej wprowadzenie jako suplementu na pewnym etapie redukcji u pewnych kobiet jest bardzo korzystne

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-06-12 15:27:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1006 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6060
Idź do lodówki, wyjmij kostkę masła i kurzy cyc i wymyśl magiczne zaklęcie, które jedno w drugie zamieni

Zmieniony przez - asika20 w dniu 2011-06-12 16:26:22

impossible is nothing

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wielogodzinne ćwiczenia- jaka dieta dla kobiety.

Następny temat

Pomocy, problem z udami :(

WHEY premium