SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

INSULINA jako most między cyklami

Wysłana -
jak w temacie prosze o rady fachowców co naprawde już zjedli zeby na dopingu o rade w tej sprawie.
przymierzam sie do ostrego cyklu saa za jakiś czas i na most po nim myślałem użyć insuliny. i teraz pytania.

1. czy walenie samej insy tylko z odblokiem ful wypasionym zatrzyma uzyskane efekty cyklu?
2.czy branie samej insy ma sens jeśli chodzi tylko o podtrzymanie efektu?
3. czy powininem wyebadz sobie liścia za to że za inse sie chwytam?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
usun szybko nr 3 bo Ci chlopaki glowe odgryza
Wysłana -
3 jak nie startujesz w zawodach etc to sobie daruj insuline.
Wysłana -
no w zawodach nie startuje, ale mi chodzi bardziej o uzyskanie odpowiedzi na 1 i 2 trójka była tak dla rycia

nie no teraz serjo wiem jak to jest z insą chodz przydało by mi sie więcej info na jej temat a zwłaszcza o skutkach ubocznych i jakości masy po niej.

posłuchaj jak zrobi okrótnicki cykla na saa to po nim bez mostu do kolejnego nie ma sensu..
jestem w takim stadium brania towaru że jak już babuzuje sie desperacko to nie moze spadać zabardzo..
z powagą i spokojem stwierdzam że przyszedł okres w którym bubell bedzie cały czas na on tylko rodzaj środków sie zmienia.
na IGF i HGH mnie nie stać i dlatego pytanie o insuline.
Wysłana -
Mozna zastosowac inse w takim celu. Aczkolwiek dawki male do 5-6 iu mysle szybkiej po treningu. Lub jak nie trenujesz to rano Dlugiej.

Ale to nie jest taka sprawa hop siup. Poczytaj troche o tym hormonie a pozniej mysl czy ja zastosowac. Dieta okoloinsulinowa musi byc dopieta na ostatni gozik.
Wysłana -
no i sporo smalcu zostanie jak gh nie zapodasz
Wysłana -
justin rozwiń swoją wypowiedz proszę :)
Wysłana -
Podpinam do tematu. justine197 śledzę wszystkie tematy o insie i wiem że praktykiem jesteś. Naprawdę nawet przy dawkach 6-8iu łatwo się zasmalcować?
Wysłana -
tu nie ma co rozwijać,tylko hormonu dodać.
Wysłana -
można też się odtłuścić
Wysłana -
pytanie z innej beczki

jaka inse mozna wbijac ?
tzn ojciec cukrzyk i w lodowie od hvja tego
mixtard 30 penfill
Strona 1 z 11
Dodaj odpowiedź