SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INSULINA jako most między cyklami

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
jak w temacie prosze o rady fachowców co naprawde już zjedli zeby na dopingu o rade w tej sprawie.
przymierzam sie do ostrego cyklu saa za jakiś czas i na most po nim myślałem użyć insuliny. i teraz pytania.

1. czy walenie samej insy tylko z odblokiem ful wypasionym zatrzyma uzyskane efekty cyklu?
2.czy branie samej insy ma sens jeśli chodzi tylko o podtrzymanie efektu?
3. czy powininem wyebadz sobie liścia za to że za inse sie chwytam?

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6910
usun szybko nr 3 bo Ci chlopaki glowe odgryza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
3 jak nie startujesz w zawodach etc to sobie daruj insuline.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
no w zawodach nie startuje, ale mi chodzi bardziej o uzyskanie odpowiedzi na 1 i 2 trójka była tak dla rycia

nie no teraz serjo wiem jak to jest z insą chodz przydało by mi sie więcej info na jej temat a zwłaszcza o skutkach ubocznych i jakości masy po niej.

posłuchaj jak zrobi okrótnicki cykla na saa to po nim bez mostu do kolejnego nie ma sensu..
jestem w takim stadium brania towaru że jak już babuzuje sie desperacko to nie moze spadać zabardzo..
z powagą i spokojem stwierdzam że przyszedł okres w którym bubell bedzie cały czas na on tylko rodzaj środków sie zmienia.
na IGF i HGH mnie nie stać i dlatego pytanie o insuline.

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna zastosowac inse w takim celu. Aczkolwiek dawki male do 5-6 iu mysle szybkiej po treningu. Lub jak nie trenujesz to rano Dlugiej.

Ale to nie jest taka sprawa hop siup. Poczytaj troche o tym hormonie a pozniej mysl czy ja zastosowac. Dieta okoloinsulinowa musi byc dopieta na ostatni gozik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i sporo smalcu zostanie jak gh nie zapodasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
justin rozwiń swoją wypowiedz proszę :)

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 750 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8629
Podpinam do tematu. justine197 śledzę wszystkie tematy o insie i wiem że praktykiem jesteś. Naprawdę nawet przy dawkach 6-8iu łatwo się zasmalcować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu nie ma co rozwijać,tylko hormonu dodać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
można też się odtłuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24200 Napisanych postów 67935 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537284
pytanie z innej beczki

jaka inse mozna wbijac ?
tzn ojciec cukrzyk i w lodowie od hvja tego
mixtard 30 penfill

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po cyklu trening.. dam SOGA

Następny temat

Co z efka?

WHEY premium