SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INSULINA - ŁAKNIENIE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5156

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio się dowiedziałem że wysoki insulina powoduje łaknienie, a węglowodany powodują wydzialanie się insuliny, więc jesz więcej im więcej jesz.
Tak mi się przynajmniej zdaje. Za jakieś 4 dni będę miał o tym książkę to wam dokładnie opisze o co chodzi.

NARKA

Początkujący ale kujący. Przetrenowany, ale narwany. 3 lata pakował, Roniego wyeliminował.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Zbyt proste wnioski wysnowasz. :) Gospodarka weglowodanowa to temat osobnej dziedziny naukowej - diabetologi. Nie bardzo mam ochote kombinowac jak strescic to w kilku zdaniach wiec poczekajmy wszyscy na wycinki z ksiazki ktore obiecujesz :)

A gret flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście coś Ci się pokręciło bo jest akurat na odwrót niski poziom glukozy we krwi powoduje takie objawy jak podenerwowanie, senność, głód , drżenie , zaburzenia widzenia , szybkie bicie serca i wiele innych po przyjęciu posiłku zwiększa się poziom glukozy we krwi a tym samym zwiększa się poziom insuliny we krwi a przecież nikt po spożyciu posiłku nie staje się jeszcze bardziej głodny to oczywiste.Tak więc uczucie głodu nie wynika z dużego poziomu insuliny we krwi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Niestety Eja nie zawsze jest tak jak mowisz. Ten mechanizm ktory opisalas wystepuuje jesli do posilku przyjmujemy odpowiednie dawki weglowdanow, nie przejadamy sie. Bardzo czesto jednak, zwlaszcza w sportowcow dyscyplin wytrzymalosciowych, kiedy po bardzo intensywnym i kosztownym energetycznie wysilku nastepuje wilczy apetyt. Wtedy osoba jest w stanie spozyc wielokrotnie wiecej weglowodanow niz jest w stanie przyjac w ciagu jednego posilku nasz organizm. Jesli to nastapi, calosc glukozy bardzo szybko trafi do komorek tluszczowych gdzie szybko zostanie zamieniona w material zapasowy. W ten sposob osoba po chwili od spozycia posilku glodna bedzie na pwrot. Cos takiego nazywamy hustawka hiperglikemiczna. Pol biedy jesli dotyka ona wyczynowych sportowcw lub intensywnie cwiczace osoby , gorzej jesli w cos podobnego "wpadnie" osoba na codzien np. pracujaca umyslowo. Taka przypadlosc prowadz do blyskawicznego przybierania na masie i w krotkim czasie sporej otylosci.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
WITAM!
Fakt podawanie insuliny wiąże się z zwiększeniem zapotrzebowania na energie dostarczaną z pożywienia ,ale sądzę ŻE TEN TEMAT DO DZIAŁU DOPING SIE NADAJE.
A T O M I C powinieneś przenieś kolege do innego działu ))
POZDRAWIAM

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ma insulina do dopingu. Mi chodzi o diete. O regulowanie wpływu węglowodanów na wydzielanie insuliny, a ty minie do DOPINGU wysyłasz.

Początkujący ale kujący. Przetrenowany, ale narwany. 3 lata pakował, Roniego wyeliminował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217


A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
momento! mówisz o wysokim naturalnym poziomie insuliny a to przepraszam z twojej wypowiedzi (nie wiem czemu) wywnioskowałem ,że chodzi ci o dietę przy podawaniu podskórnymk INSULINY.
Mówisz twój poziom jest wysoki to z nabieraniem masy nie powinno być problemów

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9969
Sorry ,że się wcinam ,ale chciałem się przywitać z Fabio.
Zobacz profil Fabio , a przypomnisz sobie Mnie z zawodów.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRYSZCZE I WĘGLOWODANY tez BIALKO

Następny temat

WEGETARIANIZM a dieta wysokobialkowa

WHEY premium