SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

INIEKCJE...PILNE!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
CZESC...MAM MALY A MOZE DUZY PROBLEM. PO RAZ PIERWSZY ROBILEM SOBIE ZASTRZYK SAM. WSTRZYKNALEM 1ML SUPERKA W RAMIE. PO WYJECIU IGLY POLECIALY 3 MOZE 4 KROPLE KRWI. NIE WIEM CZY MAM ZACZAC SIE BAC I DO KOGO ZGLOSIC Z TYM PROBLEMEM. NAJGORSZE ZE NIE ODCIAGNALEM CYNGLA PRZED WSTRYKNIECIEM. PROSZE DORADZCIE
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 176 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1691
Bedziesz zyl nie pekaj Ja mialem gorzej przy ostatnim strzale.. robilem prola w udzca , bylo git , ale po wyciagnieciu igly.. ciurek krwi... ale zyje ,bo widocznie tylko cos przebilem maly krwiak byl,a igla weszla cala 0,7 od tamtej pory zrezygnowalem z uda ,chociaz mialem ze 2 razy zero krwi.
Teraz bede walil w dupe jak bracia

"..:: www.tampabjj.com ::.."
"...each person who puts on the kimono and believes in
jiu jitsu that myself and my family teaches is
the realization of my life's work." Carlos Gracie (1902-1994)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
jesli jeszcze zyjesz to looz:> ale nastepnym razem odciagnij tloczek zeby sprawidzc czy nie wbiles sie w zyle.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
TYLKO ZE STRZALA ROBILEM NIECALA GODZINE TEMU...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
bedziesz zyl...po wyjeciu igly zadlko bywa ze nic nie leci.


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
MAM NADZIEJE ZE MASZ RACJE:) MOWIACV SZCZERZE CALY CZAS MAM STRACHA. MOZE WIESZ JAKIE SA SKUTKI WEJSCIA W ZYLE??? I PO JAKIM CZASIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3889
ZGON W CIAGU KILKUDZIESIECIU MINUT:)moze szybciej

Gringo

PawełGr

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
powiem tak.. loozak jestes:)


Moderator
członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka." "To co dla mnie jest podłogą, dla innych może być sufitem"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608


Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Trust No One... Lame_Hunters.sq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3390 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29769
najprawdopodobniej igla tylko przeszla przez zyle.
zeby sie w niej zatrzymala, musialbys miec duzego pecha

Pozdrawiam, g4bb3r
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3009
NO TO CHYBA JESZCZE POZYJE) LAPKA BOLI W OKOKLIACH UKLUCIA ALE NARAZIE NIC POZA TYM. MAM NIEZLA NAUCZKE. COS CZUJE ZE PRZEZ TO BEDE PRZYJMOWAL STRZALY POD OKIEM FACHOWCA. PS...SKAD WIECIE ZE ZGON NASTEPUJE TAK SZYBKO?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 12147 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 206608
Napisali to żeby Cię pocieszyć według mnie to nadal nic nie wiadomo

Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd - półoficjalna strona kanału: http://lesniczy.glt.pl
Strona nie istniejącego jeszcze (oficjalnie) K** -> http://K**.glt.pl
Trust No One... Lame_Hunters.sq
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszystko o prohormonach.

Następny temat

stanabol

WHEY premium