SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II PP Służb Mundurowych ,XIV Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w WL - 12.05.2018 DZIERŻONIÓW

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 11688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
W dniu 12 maja 2018 w Dzierżoniowie odbędą się dwie imprezy :

II Puchar Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – III Memoriał Wojciecha Jastrzębia

XIV Otwarte Mistrzostwa Dzierżoniowa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn i Kobiet


SZCZEGÓŁY WKRÓTCE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
jarcow
Czy jest już plan na 2019 r.? Kiedy zawody mogłyby się odbyć?


Jest już od tygodnia info o zawodach , w podwieszonym kalendarzu imprez na 2019
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 552 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9837
Szkoda bo i też wielka impreza szykuje się na pomorzu u mnie w Szczecinku. Może organizator jeszcze zmieni termin szkoda organizować dwie ciekawe imprezy w jednym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
Z jednej strony Masz rację , z drugiej to na PP SM przyjeżdżają głównie właśnie mundurowi a przy okazji są też otwarte zawody Dzierżoniowa dla wszystkich.....i najważniejsza rzecz to odległość Szczecinka od Dzierżoniowa / 400km
Prawdopodobieństwo że Ci sami zawodnicy chcieliby startować tu i tu jest mała , aczkolwiek wszystko możliwe.

Jednak z całym szacunkiem to impreza mundurowych jest raczej wazniejsza dla tej grupy zawodników , niż ta u Ciebie...dlatego wątpie żeby organizator zmieniał datę patrząc na Twoje zawody.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-01-11 23:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 552 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9837
Szkoda ze dwie fajne imprezy będą razem. Byłem na pierwszych wygrałem swoją wagę. Chciałem i też w tym roku wystartować w 3 edycji ale nie da się być w dwóch miejscach :) Udanej imprezy i dobrych wyników :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 149 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4946
ja z tej racji , że mam blisko i do szczecinka i , że jestem mundurowym chętnie wystartowałbym w dwóch zawodach, także juz co najmniej 2 osoby mniej mogą być w dzierżonowie, tym bardziej że dzierżoniów to przetarcie przed MP SM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
No cóż Panowie ...myślę że organizator to przeczyta , jednak nie liczyłbym na zmianę terminu.
Puchar Polski to jednak impreza o większej randze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 552 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9837
Każda impreza jest ważna. Różnią się nazwa, tytułem, organizacja ale mają jeden cel i ten cel jest najważniejszy :) tez służę i mundur noszę i szkoda ze ponownie nie wystartuje. Najbardziej dziwi mnie to patrząc na drugi rok z rzędu iż moja osoba wcześniej informuje o terminie zawodów a po jakimś czasie dowiadujsz się że ktoś też organizuje zawody w tym samym terminie. Moim zdaniem można wybrać inny termin jeżeli ktoś już wcześniej wybrał. Są informacje na sfd ale dużo osób jakoś lekceważy. Wiec na północy i południu będą ciekawe zawody :) oby frekwencja dopisała i super wyniki. Pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
To nie jest tak jak myslisz...
Niektórzy organizatorzy nie mają możliwości zmiany terminów np.wynajęcia sali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19356 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336233
Było małe zamieszanie, ale temat wrócił...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 123 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1766
Witam.
Co do terminu naszych zawodów to obserwowałem forum i wiedzieliśmy o zawodach w Szczecinku. Niestety nie udało nam się znaleźć innego dogodnego terminu, bo albo jakieś mistrzostwa, albo liga itp. Kwiecień odpada bo strasznie mało czasu na przygotowania, więc jeśli masz inną propozycję pisz śmiało, weźmiemy to pod uwagę, bo hala to żaden problem, a nie chcielibyśmy komuś psuć frekwencji na jego zawodach, bo wiemy ile to kosztuje pracy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 552 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9837
Szkoda bo u Was też jest fajna atmosfera i tym bardziej jako mundurowy nie będę mógł wystartować na waszym PP :( Więc życzę udanej imprezy i wielkich ciężarów :) a co do uczestników to każdy wybierze za siebie gdzie będzie chciał wystartować. Trzymam kciuki.


Zmieniony przez - mgła86 w dniu 2018-01-24 16:12:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 ST World Cup GPC - 20-22.04.2018 WĘGRY

Następny temat

28-t WPA WORLD CHAMP - 17-20.05.2018 UKRAINA

WHEY premium