SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

II Nadwiślański ARM - Turniej w siłowaniu na rękę - Grudziądz 05.08.2017 r.

Wysłana -
Jak widać impreza się udała.

Wysłana -
Wyniki zawodów

SENIOR MEN RIGHT 85 KG:
1. BARTOSIEWICZ DAWID. ZLOTY TUR GDYNIA
2. SZCZERBA PIOTR. MCKIS TYTAN JAWORZNO
3. MALAS SLAWOMIR. ARM FANATIC SPORRT GRUDZIADZ
4. BEDNARSKI BARTLOMIEJ. JAWORZNO
5. ROSLON KAROL. ARMFIGHT PIASECZNO
6. KACZOROWSKI MICHAL. ARMFIGHT PIASECZNO
7. SEIDOV ALISHER. ZLOTY TUR GDYNIA
8. KAKULA SERHII. LWOW
9. GAWENDA MICHAL. ARMFIGHT PIASECZNO
10. DUNST PIOTR. ZLOTY TUR GDYNIA
11. BOJANOWSKI KAMIL. CZASTKOW
12. CZAJKA MARCIN. KLODAWA
13. GAWENDA PAWEL. ARMFIGHT PIASECZNO

SENIOR MEN RIGHT 85+ KG:
1. MIRTALEM ASLANOV. AZERBEJAN
2. MATUSIAK PIOTR. BLACK SKORPION
3. GLOWACKI SLAWOMIR. ARM FANATIC SPORRT GRUDZIADZ
4. CIROCKI ADRIAN. ZLOTY TUR GDYNIA
5. GRULKOWSKI JAROSLAW. ZLOTY TUR GDYNIA
6. RYTEL ARTUR. ARMFIGHT PIASECZNO
7. PALCZEWSKI PIOTR. ARMFIGHT PIASECZNO
8. BARTOSIEWICZ PIOTR. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
9. BIEN MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
10. WRABEL MARIUSZ. BLACK SKORPION
11. NERYNG WALDEMAR. ARM STRONG SWIEBODZIN
12. BOJANOWSKI PATRYK. KLODAWA
13. GORCZYNSKI GRZEGORZ. ZLOTY TUR GDYNIA
14. DUDKIEWICZ MARCIN. ZLOTY TUR GDYNIA
15. GORCZYNSKI RAFAL. ZLOTY TUR GDYNIA
16. HERTMANOWSKI MIROSLAW. TRAKTOR WOLSZTYN
17. LASOTA GRZEGORZ. ZLOTY NIEDZWIEDZ
18. GREBSKI GRZEGORZ. ZLOTY TUR GDYNIA
19. KOSOBUDZKI LUKASZ. JAWORZNO
20. WENTA LUKASZ. ZLOTY TUR GDYNIA
21. GODLEWSKI LUKASZ. BOGUTY-PIASKI
22. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZLOTY TUR GDYNIA
23. LOBODA BARTOSZ. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
24. MILCZAREK MAREK. BLONIE

AMATOR MEN RIGHT OPEN:
1. WOZNICZAK KRZYSZTOF. ARMWRESTLIG TEAM KOSCIAN
2. GODLEWSKI LUKASZ. BOGUTY-PIASKI
3. GODLEWSKI KEVIN. BOGUTY-PIASKI
4. RYTEL ARTUR. ARMFIGHT PIASECZNO
5. BOJANOWSKI PATRYK. KLODAWA
6. STEPNIEWSKI MARCIN. GDYNIA
7. BOJANOWSKI KAMIL. CZASTKOW
8. SARNACKI ZENON. ZLOTY TUR GDYNIA
9. SEIDOV ALISHER. ZLOTY TUR GDYNIA
10. GORCZYNSKI RAFAL. ZLOTY TUR GDYNIA
11. KLEINA STANISLAW. JABLONOWO
12. PUCHOWSKI TOMASZ. MALA KARCZMA
13. KOSOBUDZKI LUKASZ. JAWORZNO
14. LOBODA BARTOSZ. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
15. ZDANOWSKI BOGUSLAW. ZLOTY TUR GDYNIA
16. BUDZISZEWSKI KRYSTIAN. PRUSZKOW
17. CZAJKA MARCIN. KLODAWA
18. GREBSKI GRZEGORZ. ZLOTY TUR GDYNIA
19. LESNIEWSKI PATRYK. ILAWA
20. WIESIK MICHAL. SWINOUJSCIE

SŁUZBY MUNDUROWE MEN RIGHT OPEN:
1. BIEN MARCIN. ARMFIGHT PIASECZNO
2. BEDNARSKI BARTLOMIEJ. JAWORZNO
3. GREBSKI GRZEGORZ. ZLOTY TUR GDYNIA
4. TRZECIAK MAREK. GDANSK
5. DUDKIEWICZ MARCIN. ZLOTY TUR GDYNIA
6. SZYMKIEWICZ DANIEL. ZLOTY TUR GDYNIA
7. LOBODA BARTOSZ. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
8. BRZEZINA ROBERT. TITANARM OPOLE

JUNIOR21 MEN RIGHT OPEN:
1. SINICA KACPER. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
2. KACZOROWSKI MICHAL. ARMFIGHT PIASECZNO
3. ZAWICKI LUKASZ. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
4. GODLEWSKI KEVIN. BOGUTY-PIASKI
5. GODLEWSKI LUKASZ. BOGUTY-PIASKI
6. GAWENDA PAWEL. ARMFIGHT PIASECZNO
7. POTRYKUS BLAZEJ. ZLOTY TUR GDYNIA
8. GAWENDA MICHAL. ARMFIGHT PIASECZNO
9. BOJANOWSKI KAMIL. CZASTKOW
10. ZDANOWSKI BOGUSLAW. ZLOTY TUR GDYNIA
11. KOLACZ MATEUSZ. ZLOTY TUR GDYNIA
12. GRZYB SZYMON. SIERADZ
13. PILARSKI JAKUB. SIERADZ
14. LECH ADAM. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
15. KAKULA SERHII. LWOW

GRANDMASTER MEN RIGHT OPEN:
1. GRALAK STANISLAW. ARM FANATIC SPORRT GRUDZIADZ
2. WALESKO WOJCIECH. ARMFIGHT PIASECZNO
3. PODGORSKI WIESLAW. HAND OF STONE
4. SARNACKI ZENON. ZLOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 55 KG:
1. RADZIK KATARZYNA. WIKING NISKO
2. WEDROWSKA MAGDALENA. ZLOTY TUR GDYNIA
3. PRZYBYSZ ANNA. JAWORZNO
4. MALAS ANNA. ARM FANATIC SPORRT GRUDZIADZ
5. MORAWSKA NATALIA. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO
6. WALESA KAROLINA. JAWORZNO
7. LECH TERESA. CHOSZCZNO
8. MALOWICKA MAGDALENA. ZLOTY ORZEL CHOSZCZNO

SENIOR WOMEN RIGHT 65 KG:
1. OPALINSKA MARTA. GRUDZIADZ
2. ZANIEWSKA KATARZYNA. ZLOTY TUR GDYNIA
3. WABERSKA MATYLDA. ZLOTY TUR GDYNIA

SENIOR WOMEN RIGHT 65+ KG:
1. MORCZYNSKA MILENA. ARM FANATIC SPORRT GRUDZIADZ
2. KUBERSKA MARTA. OPALENIE
3. KIELBASA ROZA. TRAKTOR WOLSZTYN
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź