SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II NABÓR W DZIALE.

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Przyszedł czas rozliczeń z dotychczasowych efektów i współpracy z tymi co zostali przez nas wytypowani w I naborze. Z miła chęcią kontynuujemy współpracę poprzez forum i prywatnie (co zawsze podkreślam jest niezbędne w tym sporcie) z Franii, Arnold i Atram. Podopieczni ci dość dobrze wywiązują się z założeń działu i korzystają z naszej pomocy solidnie przygotowując się do zawodów. W związku z tym ogłaszamy;
II NABÓR W DZIALE.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Ze zgłoszonych kandydatów zabieramy BestieXXL. Prosimy o kontakt na priv w celu ustalenia warunków współpracy i zebrania niezbędnych informacji. Startujemy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do naboru mogą zgłaszać się mężczyźni lub kobiety zaawansowane już treningowo, myślące o startach w zawodach w kulturystyce lub fitness.Wybrane przez nas osoby będą indywidualnie prowadzone tak aby uzyskać formę jak na zawody sportowe. Aby zgłosić się do naboru należy w tym temacie zamieścić zdjęcia sylwetki w całości z przodu, tyłu i z boku w postawie swobodnej. Dokładne informacje co powinno znaleźć się w zgłoszeniu znajdziecie w temacie: "Ocena sylwetki kobieta/mężczyzna" . Zapraszamy do udziału!

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2014-07-07 16:46:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Ocena_sylwetki_kobiety-t1022205.html
html https://www.sfd.pl/Ocena_sylwetki_mężczyzny-t1022207.html

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2014-07-07 16:49:28

Zmieniony przez - Sylwia K. w dniu 2014-07-07 16:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, chcialbym zglosic sie , chce wyjsc za jakis czas na scene i zaprezentowac dobry poziom a bez trenera bedzie raczej ciezko to osiagnac

wrzucam fotki przed chwila zrobione po calym dniu przed ostanim posilkiem dlatego juz troche za "mgla" jestem
na zdj 99kg, na czczo bylo 95,5
od malej ilosci kcal i ww jestem strasznie plaski










ostatnie fotki robione pare dni temu

interesuje mnie start w 2016r w debiutach-klasyk lub MPJ klasyk lub +75
o ile forma bedzie wg mnie odpowiednia na zawody

wzrost -jak sie ostatnio mierzylem bylo184,5-185
waga 95,5 na czczo, wieczorem kolo 100. niewiem czemu mam az takie duze wahania wody

rodzaj pracy zawodowej-jestem studentem, czasem sobie jakos dorabiam

7.dotychczasowa aktywność fizyczna
silownia 5-6x w tyg
aero aktualnie 7x60min

8.rodzaj diety
2400-500kcal bialko 2g wegle 2g tluszcz 0,6-0,8g
aktualnie jestem w 11 tygodniu redukcji, niestety zalalem sie na masie za mocno przez co forma teraz slaba
mialem nadzieje lepiej sie wyciac w tym czasie
na masie bylo kolo 114-115 na czzco najwiecej z tego co pamietam
przedemna jeszcze ostatnie 2 tyg redukcji i wyjezdzam do Wloch na wakacje 2 tyg
pozniej mam zamiar zaczac budowac w miare sucha mase

9.przeciwwskazania zdrowotne
raczej brak

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witamy w naborze.Przyznam że jestem pod wrażeniem mimo że mówisz o starcie dopiero w 2016 roku.Jeśli chodzi o kategorie to trzeba bardzo to przemyśleć.W juniorach (do 23lat) możesz ważyć w klasycznej max.88,5kg. jako senior 92,5kg. Przy obecnej Twojej wadze, widocznej formie oraz bardzo dobrej sylwetce do klasyka jesteś w stanie spokojnie przygotować się na bardzo wysokim poziomie na 2015. Dałbyś myślę radę nawet na jesień 2014.Do przemyślenia. Odległość to żaden problem, mamy podopiecznych z całej Polski a w tej chwili nawet i Europy. Zgłoszenie bardzo poprawne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Też się zgłaszam - resztę fot doślę na weekend bo nie mam teraz możliwości. Na zdjęciach waga 93kg, wzrost 180, lat 30. Staż treningowy spory. Foty robione przed rozpoczęciem redukcji na której aktualnie się znajduję od 30.06.2014.
Treningi :
6 x cardio na czczo (45 minut truchtu + 15 minut szybkiego marszu)
6 x siłownia - PUSH, PULL, LEGS

Kalorie ok 4000.
Cele - fajnie byłoby zaliczyć start w Opolu na Opole Sport Fair w przyszłym roku (kat. pierwszy start - chyba tak to się nazywało wtedy - coś ala debiuty).

Praca umysłowa, siedząca. Brak przeciwwskazań zdrowotnych.





Zmieniony przez - BESTIAXXL w dniu 2014-07-09 10:49:15





Zmieniony przez - BESTIAXXL w dniu 2014-07-09 10:50:19




Zmieniony przez - BESTIAXXL w dniu 2014-07-09 10:50:42




Zmieniony przez - BESTIAXXL w dniu 2014-07-09 10:58:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam.Zapytam z czego Ty sie redukujesz.Popraw dietę bo widzę zasadnicze błędy i buduj dalej masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
BF jest pewnie ok 10 w optymistycznej wersji - może więcej (fałdomierz się popsuł więc nie wiem). Na ostatniej redu zeszłem na 7-8%. Masę chcę zacząć robić od września najpóźniej - być może od sierpnia - zależy jak sylwetka się będzie zmieniać. Mógłbyś rozwinąć coś na temat błędów żywieniowych? Pozdrawiam.
Co do masy to jak pisałem najpóźniej od września - i myślałem żeby do końca stycznia, totalny max koniec lutego - potem ostre cięcie jeśli miałbym wyjść w Opolu - z Waszą pomocą mam nadzieje.

Zmieniony przez - BESTIAXXL w dniu 2014-07-09 11:38:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Jeśli chodzi o plan kiedy masa/redu czekaj do końca naboru. Foto to co jest wystarczy więc nie dosyłaj. O błędach na priv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
OK - czekam i dziękuję :) Pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28230
Witam chciałbym zgłosić się do naboru. Na wstępie podam parę informacji o mnie + moje cele
- wiek 21 lat
-wzrost 180
-waga 89 kg
- cel zapewne wielu osobom wyda się nieosiągalny dla mnie ale ja i tak podejme to wyzwanie są to Mistrzostwa Polski Juniorów na jesień tego roku w kategorii męska sylwetka
- jestem w trakcie 5 tygodniu redukcji dieta tłuszczowa 3400 kcal poniżej wrzucę screen jak wyglądają posiłki, carb loading co 8 dzień ( 500 g płatków owsianych, 500 g truskawek, 1,5 kg ziemniaków na ładowanie)
- trening obecnie split 5 dniowy nogi/ręce/off/plecy/klatka + biceps/off/barki triceps, brzuch trenowany 2-3 x w tygodniu, trening aerobowy 30 minut biegu na czczo
- uważam się za osobę pracowitą i skłonną do poświęceń, nie odpuszczam, każdą uwagę czy krytykę przyjmuję i weryfikuję, mam swoje zdanie, odnośnie treningów uwielbiam spędzać czas na siłowni i nie mam problemów z trzymaniem diety
- jestem studentem, więc mam masę wolnego czasu
- Dlaczego powinienem zostać wybrany w tym naborze? Jestem osobą, która zawsze dąży do celu i nie poddaje się, tam gdzie niektórzy mówią że się nie da i poddają się w przedbiegach ja zawsze próbuję.

Zdjęcia:









Nie wiem czy w zdjęciu z miską coś widać, ale powinno być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA PREDYSPOZYCJI SOMATYCZNYCH DO UPRAWIANIA SPORTÓW SYLWETKOWYCH NA PODSTAWIE ZDJĘ

Następny temat

Zawody fitness sylwetkowe

WHEY premium