SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

II CYKL

Wysłana -
Sezon letni zbliza sie ku koncowi i wpadlem na dobry pomysl aby dorzucic kilka kilorgamow miecha na zime i prosze abyscie mi w tym troche pomogli. Co proponowali byscie na II cykl? ja myslalem o dece i jakims tesciu ale czekam na wasze propozycej. Dolaczam info o sobie:
1.WIEK: 22
2.WAGA: 95
3.WZROST: 196
4.WYMIARY:
BICEPS: 41
KLATA: +- 126
UDO: wstyd
TALIA: 88
5.STAZ NA SILOWNI: prawie 4lata
6.DIETA
BIALKO: 1,7g/kg masy ciala (wiem ze malo ale wieksze ilasci zle znosi moj zoladek)
WEGLOWDANY: ok7g/kg
TLUSZCZ: nie licze
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: test prolo(14 tyg 200mg e7d i w tym w pierwszym tyg cyklu FL-400mg, reszta cyklu jw.
8.TRENING:sila i masa
9.CEL CYKLU: masa dosc dobrej jakosci
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 7m-cy
11.POZIOM BF%
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto
13.STAN ZDROWIA: nic nie boli:)
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: raczej brak
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 139
martwy ciag : nie
przysiad : sprawdzam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jak Ty to obliczyles??:P 1,7g bialka i 139 na klate:P Hehehe, Przy klacie ulamkow zabraklo:P:P:P
Wysłana -
duzo wegli...

zrob sobie:

1-10 enan + 1-5 meta ew zamiast enana susta/omo

ew prop + meta+ npp
Wysłana -
to proste jak to obliczylem, dziele liczbe spozywanego bialka dziennie przez mase ciala i wychodzi srednia a co do wyciskania na klate pisze tak jak jest wiec w czym problem.
A co do cyklow jakie ArwaL zaproponowales to wole unikac orali, moze masz jakis inny pomysl?
Wysłana -
to moze:

1-11 enan / mix
1-10 deca
Wysłana -
no taki zestaw mi sie juz bardziej podoba, a co sadzisz o przedluzeniu cyklu np na 14 tyg??
Wysłana -
albo cos takiego- piszcie co o tym sadzicie
1-12 200mg e5d polo - (pierwszy tydz FL-400mg)
1-12 deka 200mg e7d
i czy odblok samymm clomem wystarczy ???
pozdro
Wysłana -
może byc,
tylko prolo raczej o tydzien dluzej, czyli:
1-12 deca
1-13 prolo

z drugiej strony drugi cykl, wiec:
1-9 deca
1-10 enan
jak sadzisz? moze wystarczy?

Co do pytania o odblok samym clomidem, to wedlug uznania. Ja clomu nie lubie i zle go znosze. Choc z drugiej strony do dzis nie jestem pewny czy przyczyna zlych doswiadczen na pct nie byl czasami nandrolon, ale nie o tym mowa.
Osobiscie lubie polaczyc Clo z Nolva i Provironem. Jest wtedy milo przyjemnie i wszystko gra, bez dziwnych zmian nastroju etc.
Wysłana -
moze i zdrowiej byloby rozlozyc wszystko na 10 tyg ale wole przeciagnac do tych 13 tyg tak jak proponowales bo jakos zal mi tak odstawiac towar jak sie dobrze rozkreci .a jak dawkowac??ja myslalem o 200mg prolo e6d i 200mg deki e7d no i w pierwszym tyg FL-400mg prolo).
Wysłana -
Jakie miałeś efekty po poprzednim cyklu? Spadki?
Wysłana -
Spojrz moze na to w ten sposob, ze dawki to naprawde sprawa indywidualna. Jesli czujesz, ze to co sam chcesz zrobic bedzie wystarczajace, to nie widze sensu bys to zmienial.
Z moich obserwacji wynika, że FL warto zrobić przynajmniej dwa razy, a pozniej leciec stala dawka np. 200mg/e5d.
Co do DD, to proponuje zapoznac sie najpierw z towarem, sprawdzic reakcje organizmu etc.
Dlatego rozważ może też opcje z:
1-8 prop
1-6 npp
moim zdaniem super sprawa na drugi cykl.
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź