SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
no OK! a jaki bold??? mam dostep do weterynaryjnego GENFARMU i na bank oryginal, a moze zamiast tego z TM??? czy moze jeszcze jakis inny?? co polecacie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
ciezko o orginal genfaru w polsce, kto takie butle sciaga z columbi lub fortdodge z meksyku, ale nawet podrobki dobrze klepia , 400 mg tygodniowo da rade jak na pierwszy raz , z tym ze to duza ilosc oleju 50 mg na ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
ten bold genfamu kolezka przywozi z niemiec od weterynarza i jak czytalem opisy jak rozpoznac oryginal to wszystko sie zgadza, no i co najwazniejsze ziomek testowal- amp tego bolda i do tegosusta i mozecie nie wierzyc ale 18 kg doje**ł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
hehe ja dowalil 18 kilo to napewno to byl boldek!!! boldek nie dziala w ten sposob
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
a ja bede sie upieral ze to oryginal i pamietaj o tym ze do gego suste walil 4 ml na tydzien wiec wiesz po takiej mieszance to........musialo byc dobrze
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
a z reszta moze wkleje foty tego bolda jak go bede mial i sam ocenisz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepsze na schudniecie

Następny temat

TREN+STANOZOL+PROP

WHEY premium