SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II CYKL

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
Krzykacz co do ostatniego cyklu to zrobilem ok 13 kg po spadkach zostalo ok 8-9kg ogolnie jestem zadowolony z tego cyklu, no i po cyklu aby ograniczyc spadki bralem nitrobolon i powiem ze nawet dorzucilem kilka kg na sztange juz w czasie trwania odbloku.
Elemelz juz sam nie wiem co ladowac, i mam watpliwosci czy w tak krotkim czasie jak proponujesz beda efekty jakie bym oczekiwal
A tak na boku to co sadzicie o efektach z poprzedniego cyklu??? (dodam ze moze byloby lepiej przy wiekszym spozyciu bialka ale niestety nie moge)
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26649
podejrzewam, ze bylyby lepsze gdybys jadl wiecej wegli i soli

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
no sol to ja dawkuje 3*dziennie i puchne jak na koksie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
Panowie nie chce otwierac nowego tematu wiec pisze tutaj.
Jaka deca jest najlepsza i najpewniejsza na naszym rynku? dodam ze mam dostep prawie do kazdej firmy.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
ja bym na 2 zaproponowal

omo 1-10 250 e7d
meta 1-4 20mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
moze i cykl dobry ale jak juz pisalem wole unikac orali ale dzieki za rade, to co z ta deca ??? jaka najlepsza???
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
to bez orali

omo 250mg 1-10 e7d
bold 300-400mg 1-10 e7d

tylko ze to juz mocne srodki chyba ze wolisz jakies krotkie estry ja sie opieram zawsze na longach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11278
no to juz by bylo ostre ********ieciei pewnie ladnie by sie rozkrecilo, w sumie to tez tak juz rozkminialem czy lepiej dace czy bolda walic bo po dece boje sie "deca dick".orientuje sie ktos czy bold tez moze to spowodowac???
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
boldek nie powoduje dd
1-12 boldek
1-12 omo/prolo
kick z mety na 4/5 tyg ,dobry masowy cykl,poz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
bold + omo niezle powinny poklepac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co najlepsze na schudniecie

Następny temat

TREN+STANOZOL+PROP

Wiecej