SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Puchar Polski, V Otwarte Mistrzostwa Śląska w TSK - 1-2.04.2017 RUDA ŚLĄSKA

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ale to chyba w wyciskaniu, ja robię w trójboju.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
gregorterm
Ale to chyba w wyciskaniu, ja robię w trójboju.


Jeśli lekarz pozwoli to chciałbym jeszcze wystartować w TS , jesli nie to tylko w WL.....ale to rzeczywiście nie u Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Wzorek, przecież nie musisz się forsować w P i MC, zrobisz po prostu nowy rekord w ławce ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Rafał Bielsko
Wzorek, przecież nie musisz się forsować w P i MC, zrobisz po prostu nowy rekord w ławce ;)


To fakt , dokładnie tak zrobiłem kiedy były ostatnie zawody w TS , przed zmianą kategorii wagowych....

Weteran I kat.100kg - pomimo że to były zawody EQ to tylko w ławce założyłem koszulkę

Przysiad 150kg z pękniętymi dwoma żebrami dlatego bez kostiumu
Wyciskanie 240kg Rekord Polski
Martwy 220kg klasyk bez kostiumu

Wyniki poszły do archiwum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
Hehe, to teraz ile byś musiał pocisnąć w ipf 105kg żeby podbić rekord?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Rafał Bielsko
Hehe, to teraz ile byś musiał pocisnąć w ipf 105kg żeby podbić rekord?


Tak wygląda stan na koniec 2016




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Nie wiem jak teraz mówią przepisy PZKFiTS , czy jeśli zrobię rekord Polski startując w weteranach a jest on wyższy od rekordu w seniorach to....jest również zapisany w seniorach ?
Bo jeśli tak , to pokusiłbym się o pobicie rekordu w seniorach...czyli 220kg

Oczywiście mówimy o TSK bo w WLK jest trochę wyżej ,ale też mam smaka na ten rekordzik


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-04-20 20:02:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13716
No kurde nie widzę innego wyjścia! Z drugiej strony - zawsze możesz wystartować w obu kat, albo tylko w seniorach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ciekawe wspomnienie jednego z uczestników zawodów, który okazał się księdzem i radził sobie bardzo dobrze w tych zawodach zajmując drugie miejsce w Pucharze Polski i Mistrzostwach Śląska, przegrywając nieznacznie.
Część pierwsza

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Część druga wypowiedzi.


gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

European Men's Open, Sub-Juniors & Juniors Championships Malaga - 08-14.05.2017 r.

Następny temat

Zawody w Armwreslingu w Poznaniu

WHEY premium