SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

III PUCHAR BAŁTYKU JASTARNIA i WŁADYSŁAWOWO

Wysłana -
Ostatnie dni na zgłoszenia! Zgłosiłem się na Władysławowo . Byłem już dwa razy https://www.pzkfits.pl/wp-content/uploads/2018/07/2018-Wladyslawowo-Regulamin.pdf 

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A są już listy zgłoszonych zawodników ? Jestem ciekawy jaki będzie poziom i frekwencja.
Wysłana -
kotowkat
A są już listy zgłoszonych zawodników ? Jestem ciekawy jaki będzie poziom i frekwencja.
Listy są na zgłoszeniu a czy będą ogłoszone to nie wiadomo( ostatnio z Mistrzostw Śląska nie ogłoszono wcześniej). Poziom jest wysoki zawsze!
Wysłana -
Są listy zgłoszonych zawodników na stronie związku na zawody w Jastarni i Władysławowie https://www.pzkfits.pl/ 
Wysłana -
Byłem we Władysławowie. Sebastian Szmyt bezkonkurencyjny. Pogoda wyśmienita - dzień wcześniej w Jastarni było straszna (wg opowieści). We Władysławowie świeciło słońce dla wszystkich! Obsada zawodników bardzo duża. Tylko w mojej kategorii było mniej zawodników niż się zgłosiło (a jeden zrezygnował po występie w Jastarni). Niestety, lata lecą i znowu byli lepsi ode mnie. Wstawiam swoje zdjęcie przed dekoracjami (poprosiłem aby jeden z widzów mi zrobił). Były nagrody z sfd dla 3-ech pierwszych medalowych miejsc.

Wysłana -
Ojan, nic - tylko zazdrościć formy w takim wieku :)
Co do samych zawodów. Miałem okazje startować i w Jastarni i we Władysławowie. W Jastarni bardziej „normalnie” jak na pzkfits, czyli opóźnienia, przeciągająca się weryfikacja, nieogarnięcie, start godzinę później niż planowano. Kompletnie nieprzygotowane pod pogodę a prognozy byłym wszystkim znane na ten weekend. Niestety, dwa małe namioty dla zawodników. Wszędzie woda, brak miejsc.
We Władysławowie już o wiele lepiej, zdecydowanie lepszy, przyjemniejszy klimat. Tu bardzo mi się podobało. Ale trzeba przyznać, że w tym przypadku ratowała wszystkich pogoda bo w razie deszczu - również nie byłoby za dobrze.
Zastanawia tylko jedno. Z racji, że startowałem w plażówce do 178cm zastanowiła mnie taka zmiana miejsc w finałowej szóstce. Ci sami zawodnicy co w Jastarni, ten sam panel sędziowski. Przynajmniej u mnie forma poprawiona i ogólny wygląd, nabicie, a miejsce dwa oczka w dół. Ktoś przeskoczył dwa do przodu, ktoś znowu jedno do tylu.
Na spokojnie oglądając zawodników myśle, że aż takich zmian w formie ogólnie nie było. Więc co spowodowało tak inną ocenę? Nie wiem i jak to mówią, z oceną sędziów się nie dyskutuje. Chociaż to trochę pokazuje ich profesionalizm, albo raczej jego brak. Znaczy, że albo w jeden albo w drugi dzień ocenili zawodników blednie co nie powinno mieć miejsca.
Pozdrawiam :)
Wysłana -
kacupl - jednak dyskutujesz z oceną sędziów
Nasze odczucia odnośnie formy swojej i innych są nie zawsze obiektywne. Nie było relacji filmowej ani nawet zdjęć z obu zawodów (szkoda - wcześniej była pamiątka - ale były nagrody z sfd ).
Decyduje forma dnia o kolejności zawodników. Drobna różnica w wyglądzie na scenie przy wyrównanej stawce może spowodować nawet duże przetasowania w kolejności zawodników.

Będę się przygotowywać do MPJiW 2018
Wysłana -
Masz racje, jednak się z nią kłócę. Po prostu z opinii nawet samych zawodników było słychać, ze ocenianie nie było obiektywne.
Ale już po wszystkim. Pozostaje tylko lepiej przygotować się na nadchodzące starty. ;)
Wysłana -
Usunięty przez ojan za naruszenie Pkt 6 regulaminu forum.
Wysłana -
Ja mam takie spostrzeżenie odnośnie fitness plażowego. W Jastarni był podział na plażowe i atletyczne a we Władysławowie właściwie wyszli dwa razy zawodnicy z atletycznego. Sędziowie cały czas pchają coraz większych i większych. Mam takie wrażenie ze panowie którzy byli w finałowej 6 Władysławowa to nie zmieścili by się z wagą nawet do klasyka. Jak dla mnie to powinni zrobić limit wagi także dla plazowki.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź