SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III PUCHAR BAŁTYKU JASTARNIA i WŁADYSŁAWOWO

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Ostatnie dni na zgłoszenia! Zgłosiłem się na Władysławowo . Byłem już dwa razy https://www.pzkfits.pl/wp-content/uploads/2018/07/2018-Wladyslawowo-Regulamin.pdf 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
A są już listy zgłoszonych zawodników ? Jestem ciekawy jaki będzie poziom i frekwencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
kotowkat
A są już listy zgłoszonych zawodników ? Jestem ciekawy jaki będzie poziom i frekwencja.
Listy są na zgłoszeniu a czy będą ogłoszone to nie wiadomo( ostatnio z Mistrzostw Śląska nie ogłoszono wcześniej). Poziom jest wysoki zawsze!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Są listy zgłoszonych zawodników na stronie związku na zawody w Jastarni i Władysławowie https://www.pzkfits.pl/ 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Byłem we Władysławowie. Sebastian Szmyt bezkonkurencyjny. Pogoda wyśmienita - dzień wcześniej w Jastarni było straszna (wg opowieści). We Władysławowie świeciło słońce dla wszystkich! Obsada zawodników bardzo duża. Tylko w mojej kategorii było mniej zawodników niż się zgłosiło (a jeden zrezygnował po występie w Jastarni). Niestety, lata lecą i znowu byli lepsi ode mnie. Wstawiam swoje zdjęcie przed dekoracjami (poprosiłem aby jeden z widzów mi zrobił). Były nagrody z sfd dla 3-ech pierwszych medalowych miejsc.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Ojan, nic - tylko zazdrościć formy w takim wieku :)
Co do samych zawodów. Miałem okazje startować i w Jastarni i we Władysławowie. W Jastarni bardziej „normalnie” jak na pzkfits, czyli opóźnienia, przeciągająca się weryfikacja, nieogarnięcie, start godzinę później niż planowano. Kompletnie nieprzygotowane pod pogodę a prognozy byłym wszystkim znane na ten weekend. Niestety, dwa małe namioty dla zawodników. Wszędzie woda, brak miejsc.
We Władysławowie już o wiele lepiej, zdecydowanie lepszy, przyjemniejszy klimat. Tu bardzo mi się podobało. Ale trzeba przyznać, że w tym przypadku ratowała wszystkich pogoda bo w razie deszczu - również nie byłoby za dobrze.
Zastanawia tylko jedno. Z racji, że startowałem w plażówce do 178cm zastanowiła mnie taka zmiana miejsc w finałowej szóstce. Ci sami zawodnicy co w Jastarni, ten sam panel sędziowski. Przynajmniej u mnie forma poprawiona i ogólny wygląd, nabicie, a miejsce dwa oczka w dół. Ktoś przeskoczył dwa do przodu, ktoś znowu jedno do tylu.
Na spokojnie oglądając zawodników myśle, że aż takich zmian w formie ogólnie nie było. Więc co spowodowało tak inną ocenę? Nie wiem i jak to mówią, z oceną sędziów się nie dyskutuje. Chociaż to trochę pokazuje ich profesionalizm, albo raczej jego brak. Znaczy, że albo w jeden albo w drugi dzień ocenili zawodników blednie co nie powinno mieć miejsca.
Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
kacupl - jednak dyskutujesz z oceną sędziów
Nasze odczucia odnośnie formy swojej i innych są nie zawsze obiektywne. Nie było relacji filmowej ani nawet zdjęć z obu zawodów (szkoda - wcześniej była pamiątka - ale były nagrody z sfd ).
Decyduje forma dnia o kolejności zawodników. Drobna różnica w wyglądzie na scenie przy wyrównanej stawce może spowodować nawet duże przetasowania w kolejności zawodników.

Będę się przygotowywać do MPJiW 2018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Masz racje, jednak się z nią kłócę. Po prostu z opinii nawet samych zawodników było słychać, ze ocenianie nie było obiektywne.
Ale już po wszystkim. Pozostaje tylko lepiej przygotować się na nadchodzące starty. ;)
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez ojan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 139
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
Ja mam takie spostrzeżenie odnośnie fitness plażowego. W Jastarni był podział na plażowe i atletyczne a we Władysławowie właściwie wyszli dwa razy zawodnicy z atletycznego. Sędziowie cały czas pchają coraz większych i większych. Mam takie wrażenie ze panowie którzy byli w finałowej 6 Władysławowa to nie zmieścili by się z wagą nawet do klasyka. Jak dla mnie to powinni zrobić limit wagi także dla plazowki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lubelskie

Wiecej