SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Sporty Siłowe

Dodaj odpowiedź

III Otwarte Mistrzostwa Sochaczewa w Podciąganiu na Drążku i Pompkach - 24.06.2017 r.

Wysłana -
Udanych zawodów
Wysłana -
Dany Hannoush w konkurencji podciągania na drążku i Paweł Selerski w konkurencji pompek zwyciężyli w III Mistrzostwach Sochaczewa w podciąganiu na drążku i pompkach, które odbyły się na siłowni zewnętrznej przy ul. Chopina 101. Organizatorami imprezy byli Pull&Push Team Sochaczew oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Należy podkreślić dobry start i udział w imprezie jedynej kobiety Kamili Kubik/15 powt./ oraz młodziutkiego i obiecującego zawodnika Doriana Plutowskiego /7 lat/- który dostał się do finału. Oto wyniki w poszczególnych konkurencjach:

Podciąganie na drążku:
1. Dany Hannoush 40
2. Marcin Wróblewski 31
3. Cezary Dymkowski 28
4. Paweł Selerski 24
Paweł Koch 24
6. Damian Węgrowski 23
7. Jakub Godowski 22
8. Mateusz Grzeszczk 21
9. Radosław Orzechowski 18
10. Grzegorz Burny 16
11. Kamila Kubik 15
Piotr Turczyniak 15
13. Mateusz Neska 12
14. Paweł Rosa 4

Pompki grupa finałowa:
Paweł Selerski
Mateusz Grzeszczak
Dany Hannoush
Dorian Plutowski
Damian Węgrowski
Paweł Koch

Pozostali uczestnicy:
Kamila Kubik
Piotr Turczyniak
Mateusz Neska
Grzegorz Burny
Paweł Rosa
Jakub Gorawski

Filmik zwycięzcy podciągania i filmik z finału pompek wrzucę wieczorem.Niestety nie nagrało się pierwsze 50 sekund filmu /10 pompek/

Wysłana -
Nie ma filmu to się nie wypowiadam szczególnie odnosnie pompek . Jak dla mnie jedyną sprawiedliwą formułą jest wykonywanie pompek przez wszystkich w tym samym czasie .Formuła pucharowa dla pompek na komendę jak dla mnie jest nie zbyt czytelna ale to tylko taka moja uwaga i mogę się mylić.
Gratuluje wszystkim udzialu oraz osiągniętych wyników szczególnie najmłodszym.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2017-06-25 08:19:23
Wysłana -
Tadeusz-formuła puszczenia wszystkich na raz to jest dobra jak masz garstkę uczestników Jak na MP w Poznaniu miałeś 60 zawodników w pompkach,to musisz mieć 20-30 sędziów-troszkę to mało realne... Jak dla mnie formuła z eliminacjami fajnie buduje napięcie przed finałem :) Sprawiedliwy jest rozkład w grupach jest po losowaniu miejsc startowych-tylko wtedy może utworzyć się grupa śmierci.Żeby tego uniknąć zastosowałem opcje rozstawień. Były 2 grupy po 6 i po 3 wchodziło do 6-osobowego finału. Filmik z finału pompek słabej jakości bo wszystkim padły telefony... a to jest pobrany filmik z relacji live. Nie nagrało się pierwsze 10 powt / 50 sekund/ Tempo bardzo wolne bo praktycznie w 9:52 min. Paweł wygrał z wynikiem 80-powt.Wysłana -
Z ilością sędziów to mocna przesada wystarczy 3-4 zgranych z sędzią tempowym.
Tempo mega !!! Super walkę zafundowałeś chłopakom I tak powinno wyglądać tempo w pompkach na komendę choć sędziowie oceniający ruch byli dość łaskawi Pierwsze miejsce zasłużone pięknie to zrobił mocny zawodnik super.
Ładnie rozwija się Tobie impreza gratulacje !!
Wysłana -
Tadeusz- uważam że 3-4 sędziów na 60 zawodników to zdecydowanie za mało.Jeden sędzia nie ogarnie 15-20 zawodników-to tylko jednak moja opinia.

U nas te pompki mocno na wymęczenie :) Tempo już mega wolne i chłopaki już kombinowali jak mogli :) Impreza się jednak rozwija bo poziom już mega.Martwi tylko że od nas jest tylko 1 zawodnik-terminator pompek-Paweł Selerski. Będę Go namawiał na przyszłoroczne MP w Poznaniu-spokojnie powalczy bo przyznał się że na treningach domowych podchodził pod 200 repów :)

Jeszcze mała sklejka z pokazów:Wysłana -
Ładny wynik w podciąganiu na drążku.
Wysłana -
Pompki też niczego sobie.Gdybym dyktował szybsze tempo ,to by złamali 100 repów jak nic ;)
Wysłana -
Tak, tak wysoki poziom w pompkach.
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź