SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

III Otwarte Mistrzostwa Sochaczewa w Podciąganiu na Drążku i Pompkach - 24.06.2017 r.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 3106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 203 Wiek 57 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5585
Udanych zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Dany Hannoush w konkurencji podciągania na drążku i Paweł Selerski w konkurencji pompek zwyciężyli w III Mistrzostwach Sochaczewa w podciąganiu na drążku i pompkach, które odbyły się na siłowni zewnętrznej przy ul. Chopina 101. Organizatorami imprezy byli Pull&Push Team Sochaczew oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Należy podkreślić dobry start i udział w imprezie jedynej kobiety Kamili Kubik/15 powt./ oraz młodziutkiego i obiecującego zawodnika Doriana Plutowskiego /7 lat/- który dostał się do finału. Oto wyniki w poszczególnych konkurencjach:

Podciąganie na drążku:
1. Dany Hannoush 40
2. Marcin Wróblewski 31
3. Cezary Dymkowski 28
4. Paweł Selerski 24
Paweł Koch 24
6. Damian Węgrowski 23
7. Jakub Godowski 22
8. Mateusz Grzeszczk 21
9. Radosław Orzechowski 18
10. Grzegorz Burny 16
11. Kamila Kubik 15
Piotr Turczyniak 15
13. Mateusz Neska 12
14. Paweł Rosa 4

Pompki grupa finałowa:
Paweł Selerski
Mateusz Grzeszczak
Dany Hannoush
Dorian Plutowski
Damian Węgrowski
Paweł Koch

Pozostali uczestnicy:
Kamila Kubik
Piotr Turczyniak
Mateusz Neska
Grzegorz Burny
Paweł Rosa
Jakub Gorawski

Filmik zwycięzcy podciągania i filmik z finału pompek wrzucę wieczorem.Niestety nie nagrało się pierwsze 50 sekund filmu /10 pompek/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Nie ma filmu to się nie wypowiadam szczególnie odnosnie pompek . Jak dla mnie jedyną sprawiedliwą formułą jest wykonywanie pompek przez wszystkich w tym samym czasie .Formuła pucharowa dla pompek na komendę jak dla mnie jest nie zbyt czytelna ale to tylko taka moja uwaga i mogę się mylić.
Gratuluje wszystkim udzialu oraz osiągniętych wyników szczególnie najmłodszym.


Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2017-06-25 08:19:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz-formuła puszczenia wszystkich na raz to jest dobra jak masz garstkę uczestników Jak na MP w Poznaniu miałeś 60 zawodników w pompkach,to musisz mieć 20-30 sędziów-troszkę to mało realne... Jak dla mnie formuła z eliminacjami fajnie buduje napięcie przed finałem :) Sprawiedliwy jest rozkład w grupach jest po losowaniu miejsc startowych-tylko wtedy może utworzyć się grupa śmierci.Żeby tego uniknąć zastosowałem opcje rozstawień. Były 2 grupy po 6 i po 3 wchodziło do 6-osobowego finału. Filmik z finału pompek słabej jakości bo wszystkim padły telefony... a to jest pobrany filmik z relacji live. Nie nagrało się pierwsze 10 powt / 50 sekund/ Tempo bardzo wolne bo praktycznie w 9:52 min. Paweł wygrał z wynikiem 80-powt.











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
Z ilością sędziów to mocna przesada wystarczy 3-4 zgranych z sędzią tempowym.
Tempo mega !!! Super walkę zafundowałeś chłopakom I tak powinno wyglądać tempo w pompkach na komendę choć sędziowie oceniający ruch byli dość łaskawi Pierwsze miejsce zasłużone pięknie to zrobił mocny zawodnik super.
Ładnie rozwija się Tobie impreza gratulacje !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Tadeusz- uważam że 3-4 sędziów na 60 zawodników to zdecydowanie za mało.Jeden sędzia nie ogarnie 15-20 zawodników-to tylko jednak moja opinia.

U nas te pompki mocno na wymęczenie :) Tempo już mega wolne i chłopaki już kombinowali jak mogli :) Impreza się jednak rozwija bo poziom już mega.Martwi tylko że od nas jest tylko 1 zawodnik-terminator pompek-Paweł Selerski. Będę Go namawiał na przyszłoroczne MP w Poznaniu-spokojnie powalczy bo przyznał się że na treningach domowych podchodził pod 200 repów :)

Jeszcze mała sklejka z pokazów:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ładny wynik w podciąganiu na drążku.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58816
Pompki też niczego sobie.Gdybym dyktował szybsze tempo ,to by złamali 100 repów jak nic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Tak, tak wysoki poziom w pompkach.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

XXI Mistrzostwa Świdwina , Mistrzostwa Polski Północnej i Zachodniej wyciskanie c.c.

Następny temat

Zawody sportowe Sport Zdrowie Nacjonalizm - Wyciskanie Wielokrotne Lublin 08.04.2017 r

WHEY premium