SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 5: Z High Kick 2.0 wg jsdolan5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Zaczynam test IHS High Kick 2.0 . Dziękuję za wybranie mnie do tego testu postaram sie wywiązać z zadania jak najlepiej .
Będę testował HIGH KICK 2.0 ale również ANABOLIC DREAM i CREA FIGHT 2.0.
Wrażenia po 2 dniach brania suplementów opiszę jurto bo godzina późna a rano do pracy . Teraz tylko filmik z superseta Arnolda
Cięzary dobrane optymalnie do moich obecnych mozliwości
- Unoszenie hantli w opadzie - 8 kg
- Wyciskanie żołnierskie - 38 kg
- Wznosy przodem - 8 kg
- Wznosy wzdłuż tułowia - 36kg
- Wyciskanie hantli siedząc - 10kg
- Wznosy hantli bokiem - 8kg






No i oczywiscie suple



2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
marek.c
bo za mocno mieszasz, pochodzisz to tego jak do treningu i dlatego ubijasz taką gęstą piane ...........( ja mam rozrobiony przed treningiem i po treningu mam bez piany )



Zmieniony przez - marek.c w dniu 2018-03-14 15:13:58


No na to nie wpadłem żeby rozrobić przed treningiem . Nie trzeba było tak od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to bym po kilogramie dołożył Żartuję. Po dwa Nie no znowu żartuję hihi. Jest dobrze a będzie lepiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
jezoo
Ja to bym po kilogramie dołożył Żartuję. Po dwa Nie no znowu żartuję hihi. Jest dobrze a będzie lepiej.


No wiem szału nie ma , ale myślę ze przy tych suplach ciężar pójdzie do góry i na koniec testu będzie 2 x tyle. Teraz to ja żartuje ale myślę ze ciężar wywindujemy a bary będą takie ze koszule trzeba będzie wymienić .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1763 Napisanych postów 2895 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73364
Powodzenia :D
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Jak obiecałem kilka słów o produktach do testu. Za wiele po 2 dniach testowania nie można powiedzieć, ale po kolei:
High Kick 2.0 - dobra rozpuszczalność, dobry smak ( nie śmierdzi chemią ), czuć leciutkie mrowienie po 15 min. od wypicia ale szybko to mija. Odczucia na treningu - jest pobudzenie, jest energia, mimo krótkich przerwy miedzy seriami ( około 1min ) brak uczucia zmęczenia, mimo 2 godzin ćwiczenia trening szybko mija bo niema przestoi. To na razie tyle po 2 dniach

Anabolic Dream - po otwarciu puszki czuć ziołowy zapach ale mi to nie przeszkadza. Dobra rozpuszczalność, dobry smak i tu jestem mile zaskoczony bo przy tym zapachu ziół obawiałem się że będzie tez dziwnie smakować, ale jest OK . Co do działania trudno mi na chwile obecną cos więcej powiedzieć.

Crea Fight 2.0 - mogę powiedzieć że pierwszą porcję przetestowałem na zwierzętach . Tak jak pisał Jezoo, po wymieszaniu w szejkerze mnóstwo piany odstawiłem więc odkręcony szejker na blat w kuchni a sam poszedłem pod prysznic myśląc że piana opadnie to wypiję. Niestety moje szalone koty do spółki z psem uprawiały wieczorne gonitwy i wylały zawartość szejkera na blat kuchenny i podłogę po czym zaczęły to skrupulatnie wylizywać. Jak wyszedłem z łazienki rzuciłem parę wiązanek słów niecenzuralnych, po których "bydlęta" pochowały się w zakamarkach domu a ja posprzątałem resztki pierwszej porcji i i rozrobiłem drogą. Część wypiłem część wyjadłem łyżką jak Kabo, ( wczoraj już nie mieszałem w szekjerze tylko łyżeczką w kubku ). Smakowo dobre, co potwierdza tez na pewno moje zwierzaki . Więcej odczuć w czasie trwania testu.

Pytanie do Marka, jakby tu przypadkiem zajrzał .
- Czy w trakcie brania tych preparatów jest sens brać jeszcze dodatkowo BCAA? Pytam bo mi się kończy i musiał bym zakupić nową puchę ale czy na chwilę obecną ma to sens ?
Czy po treningu mogę pić jeszcze białko czy to niema sensu? Dla mnie to taki posiłek po treningowy, białko zmiksowane z bananem. To zarazem ostatni posiłek dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Żeby nie być gorszym od moich współtowarzyszy w teście to ja tez będę wrzucał tu moje rozpiski treningowe. Jakby to czasami kogoś zainteresowało .
12.02.2018r
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 15 min
Ćwiczenia rozruchowe
Kubany" hantlami
- 3s x 10p x 5kg,
Pompki wąsko na uchwytach
- 2s x 20p
- 2s x 15p

Super set Arnolda
- Wznosy hantli bokiem w skłonie
- 8kg - 8p
- Wyciskanie żołnierskie sztangą
- 38kg - 8p
- Wznosy hantli przodem
- 8kg - 8p
- Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
- 38kg - 8p
- Siedząc wyciskanie hantli
- 10kg - 8p
- Wznosy hantli bokiem
- 8kg - 8p

Ćwiczenia plecy
Martwy ciąg
- 58kg x 10p
- 105 kg x 5p x 5 s

Podciąganie na drążku - przerwy 30s, miedzy seriami 60s
2-3-4-2
2-3-4-2
2-3-4-2
2-3-4-2

Podciąganie sztangi nachwytem w opadzie tułowia
- 58kg x 12p x 4s
Dzień dobry
- 58kg x 12p x 4s

Ćwiczenia biceps
Uginanie przedramion z hantlą chwyt młotkowy
- 5kg x 10p
-19 kg x 10p
-15kg x 15p
-10kg x 20p
- 5kg x 40p

Rozciąganie

13.02.2018r

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp 14 min
Ćwiczenia rozruchowe
Kubany" hantlami
- 3s x 10p x 5kg,
Pompki szeroko na uchwytach
- 4s x 15p
Ćwiczenia 5-3-1
Przysiady ze sztanga na barkach
- 50 kg, x 5p
- 60 kg, x 5p
- 70 kg, x 5p
- 78 kg, x 5p
- 90 kg, x 5p
- 102 kg x 5p


Ćwiczenia na klatkę
Wyciskanie sztangi leżąc
- 60kg x 12p x 4s
Wyciskanie hantli ławka skos dodatni
- 15kg x 12p x 4s
Rozpientki na ławce płaskiej
- 10kg x 12p x 4s
Ćwiczenia na triceps
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej, wąsko
- 55kg x 12p x 4 s
Dipsy
- CC x 10, 7,7,6,6 p
Ćwiczenia na brzuch
Kółko z kolan
- 1s x 15p
Kółko ze stania
-5s x 5p
Kółko z kolan
- 1s x 15p

Rozciąganie


Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2018-02-14 09:02:30
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Teraz nasunęło mi się jeszcze jedno spostrzeżenie. Po wypiciu przed treningiem High Kick 2.0 i Anabolic Dream czułem wydęcie brzucha konkretnie jakby mi wypchnęło żołądek. Może to reakcja na któryś z preparatów a może taka po prostu moja uroda . W niczym to nie przeszkadza podczas treningu, zresztą mija po jakieś godzinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 242 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6246
Powodzenia będę śledził!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1180542
Zanim Marek odpowie to może ja dwa słowa bo miałem podobny dylemat w poniedziałek, to moja rozkmina:
BCAA - przez jakiś czas nie daję swojego, którego miałem w szejku treningowym, zeby dać działać HK w którym jest BCAA, jak regeneracja się pogorszy spróbuję dodać swoje BCAA żeby podbićdawkę bo teraz wychodzi mniej niż miałem
Węgle - z mojego szejka odjąłem porcję, którą zawiera CF żeby pula węgli się zgadzała
Białko, wywaliłem odżywkę ponieważ w CF jest hydrolizat, tak żeby makro się zgadzało
nie zauważyłem wzdęć czy innych fajerwerków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Dzięki Kabo . Ja też na razie odstawiłem swoje BCAA, nie widzę jakiś ujemnych skutków ale to dopiero dwa dni. Natomiast zastanawiam się nad tym białkiem, było to takie zwieńczenie treningu , jakby wliczyć do ogólnego bilansu. Tylko czy nie będzie tego za dużo naraz. A wzdęcie, zobaczę jak będzie dalej, może powód jest inny. Mam też tak jak za dużo kawy wypiję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 4 -Damska figura z Iron Shape wg Nadine

Wiecej