SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg MvF16

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Witam Wszystkich, cieszę się bardzo iż dzięki udanej współpracy z Mastim doszło do tego testu jestem bardzo pozytywny nastawiony do testu odżywek firmy IHS Iron Horse, dziękuje że zarówno ja będe mógł dzielić się z Wami moimi opiniami na temat paczki odżywek jakie otrzymałem jak i mój podopieczny (Mikołaj) dzisiaj zaczęliśmy i moje pierwsze wrażenia po suplach - anabolic dream, show time, bcaa to przyjemne smaki więc za smak plus na dzień dobry, dziękuje panu Markowi za wybranie Nas do testu postaram się opisywać/oceniać wszystko najlepiej jak umiem, jutro wrzucę jakieś fotki i więcej info.

pierwszy dzień i to co odczułem lub zauważyłem:

przedtrenigówka Show Time - byłem zdziwiony że jest tak smaczna jeśli o działanie chodzi nie czułem nic specjalnego po za delikatnym pobudzeniem, zobaczymy jak będzie dalej ;)

MG w płynie - bałem się że będzie za słodkie i gęsty jednak moje obawy były niepotrzebne smak przyjemny i płyn nie jest gęsty ;)

Odżywki będę przyjmował w taki sposób:

AD - 5g przed i po treningu
ST - co 2 drugi dzień 5g przed treningiem (3 razy w tygodniu)
Iron Tadd - 3 kapsułki dziennie
Omega - 3 kapsułki dziennie
MG w płynie - po treningu 25ml i przed snem 25ml
Witaminy - 3 kapsułki dziennie
BCAA Plus - 6g przed treningiem 6g po treningu

Aktualna waga na czczo - 81kg


Odczucia subiektywne

1. motywacja do treningu - 0
2. ewentualne odczucia kontuzyjne - 0
3. jakość regeneracji - 0
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Witam, w weekend postaram się dokładnie ocenić odżywki te które się już mi skończyły a jeszcze została mi kreatynka i show time troche :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Witamy,witamy i liczymy ,że przy okazji ujawnisz nam swów system treningowy,bo z tego co wspomniałeś-teraz bardzie kulturystycznie to wygląda.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Z racji iż w sprawdzianie są siady i ćwiczenie ciężarowe to w tym aspekcie muszę dołożyć do kulturystyki troche ciężarowego treningu ale nie będzie go jakoś dużo :P Dzisiaj w planie zrobiłem siady z tyłu 2 martwe + 1 przysiad zwykły (zwykły czyt. po ciężarowemu) zaraz wrzuce filmik i zdjęcie z dziś,

podobnie jak u Tibesa odżywka IronTadd ma odrzucający zapach jest to jedyna która niestety wręcz śmierdzi - nie wiem dlaczego??!! Reszta odżywek ma przyjemny zapach ;)

Dziś czułem sie bardzo dobrze po odżywce show time czułem większe pobudzenie niż w poniedziałek i nieźle siłowo dziś było po przysiadach poszła kasta

1. Wyciskanie sztangi leżąc na płaskiej - 4 serie
2. Rozpiętki z hantlami - 4 serie po 12 razy
3. Pompki 4 serie po 30

Tydzień temu płaską robiłem na 90kg po 8 razy z problemami, a dziś zrobiłem serie 70kg/12powt, 100kg/10powt, 100kg/8powt, 100kg/7powt. więc w porównaniu z przed tygodniem dużo więcej siły dziś!! :) i przez cały trening bardzo dobre samopoczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Moim celem jest oczywiście masa obecnie waże na czco 81kg a chciałbym zaważyć 90kg moja dieta opiera się na ok 4000kcal dziennie plus teraż dochodzą odżywki z IHS :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
po dzisiejszym show time przed treningiem bardzo dobrze się pakowało :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Poniżej dzisiejsze siady - 2 martwe + 1 normalny - trzecia seria na 120kg ostatnia seria weszła na 130kg




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Siła jest !

Takie zatrzymaie na dole i to tak głęboko daje duże wrażenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
A ja mam pytanie odnośnie schodzenia kolan do środka. W powszechnej opinii jest to błąd, ale z tego co widzę to w świecie podnoszenia ciężarów jest to bardzo częste zjawisko. W treningu ciężarowcow walczy sie jakos z tym zjawiskiem, czy raczej nie przywiązuje sie do tego duzej uwagi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ja w kwestii tego zatrzymania na dole. Rozluźniasz się na dole i startujesz tak jakby z martwego punktu czy określenie "martwy" oznacza jedynie pauzę na dole?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
tibes
A ja mam pytanie odnośnie schodzenia kolan do środka. W powszechnej opinii jest to błąd, ale z tego co widzę to w świecie podnoszenia ciężarów jest to bardzo częste zjawisko. W treningu ciężarowcow walczy sie jakos z tym zjawiskiem, czy raczej nie przywiązuje sie do tego duzej uwagi?



Schodzenie kolan do środka to nie błąd raczej jest kontuzjogenne więzadła są mocna obciążane wręcz dostają po tyłku :) jak troche uciekają nie jest to jakiś duży błąd czy obciążajace ważne aby nie schodziły bez przesady do tego środka że aż Xsy sie zrobią wtedy wiadomo że za pare lat albo i wcześniej kolana do operacji. Jeśli o mnie chodzi z tego co pamiętam zawsze troche do środka leciały aczkolwiek nie jest to jakoś przesadzone raczej moja gibkość jest na słabym poziomie zwłaszcza jak teraz trenuje w umie tylko same BB.


Hmm nie wiem skąd wziąłeś info że w świecie ciężarów to często zjawisko? raczej jest zupełnie na odwrót pod warunkiem że ktoś ma technikę na odpowiednim poziomie no i oczywiście układ oraz budowe ciała bez dobrych układów (kości/długość kończyn i rozciagniecia odpowiedniego pod tą dyscyplinę) po prostu mogą komuś lecieć kolana do środka i ciężko to zmienić druga sprawa jest taka że przy dużych ciężarach jest bardzo trudno nad tym panować w ciężarach bardzo mocno się zwraca na to uwagę! tendencja jest taka żeby nogi były rozstawione w naturalnym rozkroku a kolana w przysiadzie szły w linii prostej ani za mocno na zewnątrz a przede wszystkim za mocno do wewnątrz nie mogą być.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Daszek17

Następny temat

Test Nr 3 (Iron Wings) -poprawa wytrzymałości wg Ronin78

WHEY premium