SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test nr 2 -siła i dynamika wg Kacperk524

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1014
Witam wszystskich jestem bardzo zadowolny ze będe mogł brać udzial w teście odzywek. Po powrocie z Praktyki zagraniczniej nie mogłem doczkeać się powrotu do sztangi. Zaczełem się ruszać na nowa tak w sumie bo taka przerwa długa bez siłowni nie należy do najprzyjemniejszych. Jak to mówią dla chcącego nic trudnego dało się coś robic troszkę porozciągać jakieś brzuszki pompki zwykłe pompki na poręczy .Jednym słowem dałem radę ale teraz trzeba wziąść się do roboty





class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



Zmieniony przez - Kacperk524 w dniu 2018-01-01 21:04:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Świetnie Kacper!

A jak z Twoją kontuzją?
JUż pełna forma ,czy jeszcze są jakieś negatywne odczucia?

Już pisże do sponsora Iron Horse,by uzykował suple na test.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1014
Jeszcze są negatywne odczucia ale jest naprawdę duża poprawa zdrowia mogę zrobić dużo więcej na treningu ale cały czas trzeba jeszcze troszkę odpuszczam. Tak jak trener powiedział powoli sukcesywnie dokładamy kilogramy i dbany o zdrowie bo jest najważniejsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1014
Masti a co do mojej formy powiem tak narazić nie mamy jeszcze czego sprawdzać trzeba ja zbudować zobaczymy jaka forma będzie do pierwszego startu w tym roku. Myślę że tak jak w ostatnich latach trener Marek bardzo dobrze mnie poprowadzi tak aby osiągnąć jak najlepszy wynik. Dzisiaj oczywiście jak 6 dni w tygodniu obowiązkowo zaliczyłem trener pod okiem mojego trenera u którego nie ma i nie bd lekko jak to mówią wycis musi być. Bez pracy nie ma kołaczy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Póki co robimy dużo nazwijmy to sobie "wprowadzania" powoli Kacper dokłada na sztangę, w tym miesiącu jednak przeważać będzie objętość więc często powtórzeń jest więcej niż normalnie w tym okresie ale ciężary są niższe - to tak w skrócie oczywiście to nie znaczy że jest lekko wręcz przeciwnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
To czekamy na jakieś skrótowe filmiki z treningu.
Suple dla Kacpra przyjadą razem z Markiem C 20 stycznia :)

Odbierzesz je podczas Ustawki Treningowej SFD w Fit For Free :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Łatwiej będzie wysłać nie ma pewności czy będzie mógł się stawić akurat po za tym jest to sporo paczka jednak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1014
Co do trenigowej ustawki w styczniu w tym terminie nie będę mogł przyjechać ponieważ jestem podczas kursów prawojazady które chce zrobić jak najszybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1014
Witam wszystkich ponownie !!!!
Cały czas nie mogło mi prześcigają myśl nie dam rady być na ustawie treningowej w sobotę 20. Jednak po regulacji i kilku poprawkach moich planów zrobiłem tak ze przybędą na ustawke. Chętnie poznaje nowych ludzkich i nowe doświadczenia sportowe jak i z ciężarów i kulturystyki. To powiem po prostu do zobaczenia na treningu w fit for fit 20 stycznia w sobotę ????Tu wprowadź tekst linku...





Zmieniony przez - Kacperk524 w dniu 2018-01-09 17:25:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
I to mnie się podoba-zaliczyłeś Kryterium Arnolda poraz kolejny.

Arnold też kiedyś zaczynał od podnoszenia ciężarów-był chyba trzeci w Austrii w trójboju

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1014
O to barzdzo dobrze że zaliczyłem kryterium Arnolda. Nie miałem pojęcia , że pan Arnold zaczynał od ponoszeniaciężarów ale w jego czasach był to trójbój a nie jak mamy teraz dwobój składający sie już tylko z dwóch konkurencji z rwania i podrzutu bez wyciskania które było w trójboju.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Macek 2018

Następny temat

Początki Judo

WHEY premium