SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IHS Test Nr 2-siła i dynamika -podnoszenie ciężarów

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Od listopada ruszymy z kolejnym testem suplementów firmy Iron Horse,naszego nowego sponsora działu.

Jest on właściwie dedykowany określonej dyscyplinie sportowej -podnoszeniu ciężarów.

Temat i osoby testujące-oprócz sprawdzania specjalnego zestawu suplementów w tym sporcie mają też drugie zadanie-pokazać jak wygląda trening wyczynowych ciężarowców .

Z tego powodu też wynikają pewne ograniczenia,ponieważ dwa miejsca już są zajęte,przez znanych tu w dziale młodych mistrzów tego sportu:

Mikołaja Dach i

Kacpra Dach





Oczywiście wszystko będzie także pod okiem ich trenera Marka Wojciechowskiego
Trzecie miejsce jest wolne i tu można zgłosić swoją kandydatuję bez względu na wiek ale z pewnym ograniczeniem
-też prowadzenie podobnego treningu łączącego siłę dynamikę,dobre rozciągnięcie.


Test będzie trwał od 1 listopada do 31 grudnia,ćwiczenia sprawdzające też będą pochodziły z treningu ciężarowców.

Same postępy wyczynowych uczestników tego testu będziemy mogli obserwować na zawodach-
W tym okresie czeka chłopaków dużo startów

Każdy uczestnik będzie prowadził swój odrębny temat testowy-liczę na wiele ciekawych informacji ztreningów,ćwiczęn iraz wrażen reakcji na suplementy


Kandydaci też powinni być już u nas znani-(może mają tu swoje tematy?,może startowali w naszych konkursach?)

Wiem ,że wybór jest mocno ograniczony-nie każdy się akurat tu nadaje.

Ale nie martwcie się-kolejne testy będą idealne na nasz dział-budowanie masy,budowanie suchej masy,trening wytrzymałościowy i oczywiście poprawianie sywetki-tu pierwsze wystartują nasze panie.



Krótko-poszukujemy jednego forumowicza do powyższego testu- zgłoszenia do 29 października.

Proponowane suplementy w tym teście

bcaa 400.g,
iron tadd,
magnez w płynie,
omega 3,
witaminy,
Anabolic Dream.
może IsoWhey

i do tego Show Time 3.0 -przyda się przy treningui startach w zawodach.


Dokładnie jeszcze to Marek C opisze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 111 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13272
Daszek17
Dzięki , że trzymaliście za mnie kciuki . A jeśli chodzi o podwyższenie z 125 na 127 to już moja własna decyzja.


trener podwyższyłby na 130 :P masti nie denerwowałem się tym startem wcale praktycznie widziałem na rozgrzewce już jak Mikołaj świetnie jest przygotowany, oraz dysponowany w tym dniu, i wiedziałem ze bedzie dobrze :)

Dziekujemy serdecznie za gratulacje i kibicowanie!!!

ps. zaraz załoze temat z testem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
masti

Z tego powodu też wynikają pewne ograniczenia,ponieważ dwa miejsca już są zajęte,przez znanych tu w dziale młodych mistrzów tego sportu:

Mikołaja Dach i

Kacpra Dach



Dopinguję ciężarowców z Naszego działu całym sercem, ale tych dwóch Panów nie znam.
Pominę fakt, że +35 to chyba razem, we dwóch by nazbierali
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Z chłopaków dobre kocury, zapowiada się ciekawy test. Fajnie będzie jak będą dawać pełne rozpiski, aby był jakiś pełny przykładowo zarys tego ich mikrocyklu z rozpisaną progresją, od czasu do czasu filmiki. Oni oczywiście ćwiczą w normalnym klubie sportowym?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Pewnie się tu pojawią,to się o wszystko wypytacie.
Są to juz doświadczeni i utytułowani zawodnicy-mimo młodego wieku.

Też jestem bardzo ciekawy tego co robią na treningach.Nagrałem trochę programów ale to nie to samo ,co codzienne treningi a szczególnie juz treningi przed zawodami .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Szajba-bo nie oglądasz polecanych/zalecanych filmów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti

Ale nie martwcie się-kolejne testy będą idealne na nasz dział-budowanie masy,budowanie suchej masy,trening wytrzymałościowy i oczywiście poprawianie sywetki-tu pierwsze wystartują nasze panie.


budowanie masy - acha
budowanie suchej masy - o
trening wytrzymałościowy - u u uuu
poprawianie sylwetki - wow

Które wybrać ? Ciężko będzie zasnąć


Zglaszam Gwida (i niech tylko spróbuje się nie zgodzić, to zajadę na tą jego wioskę - daleko nie mam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130874
Pod ciężary trenuje też Tibes
Dopinguje Gwida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
masti
Szajba-bo nie oglądasz polecanych/zalecanych filmów :)


Z filmów to ja ich znam, podobnie jak Mela Gibsona czy Kevina Costnera

Podpisuje się pod tym co napisał Fan i również zgłaszam Gwida, całkiem poważnie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Ja tu widze pole dla Gwida
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
sie mu proszki przydadza Gwid'u jednemu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Panowie-nie dewagować tylko się zgłaszać :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IHS TESTY:Gold Test+Iron Tadd wg Jawor50

Następny temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

WHEY premium